Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

19 ayda en üst düzey ev kredisi onayları

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:25

Description

Konut kredileri, bir önceki aya kıyasla 898 milyon pound ile karşılaştırıldığında 922 milyon pound artışla 57.345’e yükseldi. Bu krediler, eylül ayında yüzde 2 artışla 57.345’e yükseldi.
Bu rakam – altı aylık ortalamanın üzerinde – Mart 2008’den bu yana en büyük toplamı ve yıllık konut kredisi onaylarında yüzde 78.5’lik bir artış anlamına geliyor.
Bağımsız mortgage komisyoncusu İpotek Tavsiye Bürosunda kredi veren başkanı Brian Murphy, “Güven, emlak piyasasına yavaş yavaş geri döndü.

    “İngiltere çapında ipotek faaliyetleri Ağustos ayından bu yana istikrarlı bir şekilde yükseldi ve sonbahar verilerinde sezonluk bir unsur kesinlikle var olmasına rağmen kredi verenlerin ve borç verenlerin zihniyetlerinde belirgin bir değişim yaşanmamalı.”
Website propertyearth.net sitesinden Dominic Toller, “Bu, borç verenin olumlu haberi ve istikrarın geri döndüğünün bir işareti olarak pazardaki herkes tarafından memnuniyetle karşılanması gerektiğini söyledi.”
Yeni yatırımcılara geçiş için kabul edilen 24.596 kredinin sadece önceki ayın rakamına ve son ortalaması olan düşüşe rağmen onaylanmasıyla kişi sayısının azalması sürdü.
Banka’nın verileri, durgunluk ve iş kayıplarıyla ilgili endişelerin, tüketicilerin Ekim ayında rekor güvence altına alınmış bir borcu geri ödemesine neden olduğunu gösterdi.

    Britanyanlar, ay boyunca kredi kartı, kredi ve çekilen kredilerini, 579 milyon sterline azalttı. Bank of England kayıtları 1993 yılında mevcut şekliyle başladığından bu, teminatsız kredilerdeki en büyük daralmadır.
Tüketici kredilerine yapılan ödemelerin yeni borçlanmayı aştığı rekorun altıncısı oldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.