Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

2015 yılına kadar Galler ile sopa “Gatte” Gatland

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:14 am

Escort İlan Açıklaması

Kiwi Gatland, Wika ile dört yıllık bir sözleşme uzatması imzalamak için Waikato Chiefs’un bir yaklaşımını reddetti.
“Güney yarımküreye dönmeyi düşünen aile nedenlerinin bir sırrını gizlemedim, ancak kalmayı istediğim Galler’e ne kadar bağlı olduğumun bir ölçüsüdür” diyor Gatland. “En büyük rugby milletlerinin bizi mükemmel rugby oynayabilecek rakipler olarak ciddiye aldığını biliyorum ve bu gruptaki oyuncuları daha da ileriye götürmek için bana ilham veriyor.
“Bu meydan okumayı dört gözle bekliyorum ve Galler’i iki Rugby Dünya Kupası’na götürdüğüm onurla gurur duyuyorum.”
Saracens’in eleştirel Heineken Kupası’nın yenilgisinin doğasındaki öfkesi, Leinster tarafından yenilgiye uğratıldı ve Derick Hougaard altı ay boyunca dışarı çıktı.
Yarısı Hougaard, Wembley’deki Leinster’e 25-23 kaybı sırasında çektiği bir kopmuş Aşil tendonunda bugün ameliyat olacak.

    Yarımadanın üstesinden gelen Alex Goode, tam geri adım atmaya devam edecek, ancak No10’daki kapak eksikliği, rugby oyuncusu Brendan Venter’ın bir başka endişesi. Fransız hakem Christophe Berdos’un yorumuna, Sarries’in Goode’u 28 sayıya sahip olmasına rağmen Goode’u gol atma noktasına getirememesinin ardından ortaya çıkan kaybın bozulmasından sorumlu tuttu.
Venter, “Harekete geçmezsek, rugby oyunu ölecek, halkın ölmeyeceğinden, ölülerin öldürülmesi tehlikesi var” dedi. “Geçen sezon bir maçta 10 maç kazandık, maçı izlemek için korkunçtu, çünkü gerekli düzenlemeler tarafların savunmasını destekliyordu. Avrupa’ya geri dönebilirim çünkü bu sorunlardan şikayet edecek bir sistem yok. ”

    İki kayıptan sonra, Saracens’in Avrupalı ​​mücadelesi açısından planın herhangi bir değişikliği kesinlikle çok geç. Her halükarda, Northampton, Edinburgh 31-27’ye karşı hafif bir kravat kazanmak ve Pool One’ın kontrolünü ele geçirmek için arkadan geldiği için Venter’ın uyarıları zorlukla Murrayfield’de oynanmıştı.
Banyo, geçen hafta Biarritz’in Aironi 22-6’yı yenmesi ve bir bonus puanı almasıyla yenilgisinden geri döndü. Banyo koçu Steve Meehan “Beş puanımız var ve bu bize bir şans veriyor” dedi.
Jonny Wilkinson bir gol atmak için banktan dışarı çıktı ancak Munullu’da 45-60’lık bir karşılaşmadan altı kez denemeden Toulon’u kurtarmak için yeterli değildi.
FORMER rugby ligi yıldızı Sonny Bill Williams, Yeni Zelanda’nın 30 adalık takımında İngiliz Isles sezon sonu turu için seçildi.

    Williams, Haziran ayında Toulon’u bir Dünya Kupası yerine itmek için bıraktı ve Cumartesi günü Wellington için oynayan ayak bileğini kırdı No9 Piri Weepu’dan yoksun bir kadroya dahil oldu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.