Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

500.000 kamu sektörü işi

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:04 am

Escort İlan Açıklaması

Açığa çıkmaya yönelik ciddi planların ayrıntıları, Baş Hazine Bakanı Danny Alexander tarafından kazara açığa çıktı.
Çarşamba günkü uzun süredir beklenen Kapsamlı Harcama İncelemesi’nin (CSR) iki sayfası, Alexander’ın kucağında göründü ve ofisinden çekildiğinden fotoğraflandı.
Belgede, açığın ele alınmasının “kaçınılmaz” olduğu ve devlet işçileri üzerinde “kaçınılmaz bir etki” olacağı vurgulandı.
Belgeye göre, kamu sektöründe “ödül paketinin toplam değeri” son yıllarda cömert kalmıştır “.
Şansölye Başbakanı George Osborne tarafından dayatılan ücret dondurması gibi ücretler ve saatlerce esneklik, işten çıkarmaların en aza indirilmesine yardımcı olacaktır.
Ancak taslak, Hükümet’in 2014-2015 yıllarında kamu sektörü işgücünde 490,000 azalma için Bütçe Sorumluluk Ofisi (OBR) tahminini kabul ettiğini açıkça ortaya koydu.
Koalisyonun, “kamu sektöründen özel sektöre iş akışını kolaylaştırmak” için tasarlanan politikalar ile daha geniş ekonomiyi canlandırma yönündeki umudunu pekiştirdiğini belirtti.
Alexander’ın taklidini, David Cameron’un Stratejik Savunma ve Güvenlik İncelemesi (SDSR) üzerinden yaptığı benzer bir hatadan saatler sonra geldi – bakanların, popüler olmayan duyuruları sızdırmak suretiyle darbeleri yumuşatmaya çalıştığı yönündeki önerileri kıvılcımlandı.
Bay Osborne’un, hükümetin dört yılda 109 milyar dolarlık yapısal açığı nasıl ortadan kaldıracağını açıklarken, toplumun tüm kesimlerine kötü haberler vermesi bekleniyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.