Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

7/7 mağdur res acılar içinde öldü, çünkü kurtarıcılar tümüyle temizlendi

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:17 pm

Escort İlan Açıklaması

Michael Henning, yaralıların 40 dakika boyunca korkunç acılar içinde geçirdiğini ve acil durum ekiplerinin giriş izni beklediğini söyledi.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Aldgate Tüpü Patlamasından kaçan Bay Henning, bir soruyu, yaralı yer altındaki yeraltında yatanlara yardım etmekten öfkeli olduğunu söyledi.
Şehir komisyoncusu, 52 mağdurun ölümüne ilişkin duruşmaya “Acil tıbbi müdahaleye sahip olsaydı hayatta kalabilen insanlar vardı” dedi.
Hayatta kalmak için çok ağır yaralananlardan biri, “20, 30, 40 dakika boyunca acı içinde öldü” dedi.
Bay Henning patlamadan sonra olay yerinden ayrıldığını ve üç grup itfaiyecinin beklediği Aldgate Metro İstasyonu’na doğru ilerlediğini söyledi.

    Her gruba sordu: “Neden orada değilsin? Ölmekte olan insanlar var. ”Hiçbiri, görünüşe göre utançtan uzaktı, ikinci bir patlama olabileceğini söyleyen genç bir adamın dışında.
Bay Henning, duruşmada, dedesinin, büyükbabasının, Blitz sırasında, güvenliği için düşünülemeyen hava saldırılarına ya da yolda daha fazla bomba olup olmadığına nasıl yardım ettiğini anlattı.
Soruşturma, aynı zamanda paramediklerin, Billericay, Essex’ten 24 yaşındaki kurban Carrie Taylor’a yerinde tedavi vermediğini söyleyen banliyö Steven Desborough’dan duydu. Bunun yerine, onu bir sedyeyle bir merdiveni kullanarak hareket ettirmeye çalıştılar ama onu güvenliğe getirmeden önce öldü.

    Lord Adalet Hallett, 2005 yılında, intihar bombacıları Shehad Tanweer, elebaşı Muhammed Sidique Khan ve Jermaine Lindsay’in trenlere bomba attığı olaylarla ilgili kanıtlar duyuyor. Dördüncü bir terörist olan Hasib Hussain, bombasını otobüste patlattı. Londra Kraliyet Adalet Mahkemelerinde yapılan soruşturma bugün devam ediyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.