Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

7 Temmuz kurbanı görev dışı Pc övgü

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:02 am

Escort İlan Açıklaması

Martine Wright, Pc Elizabeth Kenworthy’nin kanamasını durdurmak için derme çatma bir turnike uygulamaması durumunda Londra’daki Aldgate istasyonundaki bombalamada öleceğini söyledi.
Dedi ki: “Bunun gibi insanlar sık ​​sık buralara gelmez ve onun için olmasaydı ölürdüm. Onunla çok özel bir ilişki var.”
Bugün 2012 Paralimpikleri ümit verici olan Bayan Wright, bugün, zalimlerin kurbanları için yapılan soruşturmayı işleyen koroner tarafından bugün “gerçekten ilham verici” olarak nitelendirildi.
O gün onun cesareti için bir MBE almış olan Pc Kenworthy, hayatta kalan Bayan Wright’ı ve saldırganın bacaklarını da kaybeden yolcu Andrew Brown’la savaşmak için panik beklediğini söyledi.
Soruşturmalara, acil servislerin gelmesinden önce patlamanın ardından yarım saatten fazla olduğunu söyledi.
Büyükşehir Polis Teşkilatı, intihar bombacısı Şhzad Tanweer’in, 7 Temmuz 2005’te 8.50’de ikinci vagonu bombaladığında patlattığı doğudaki Circle Line treninin dördüncü arabasıydı.
Tring, Hertfordshire’dan 38 yaşındaki Bayan Wright, soruşturmada, bombalamada kanının dörtte üçünü nasıl kaybettiğini anlattı.
Aldgate treninden canlı olarak çekilebilecek son kişilerden biriydi ve Royal London Hastanesi’nde dokuz ay boyunca büyük operasyonlar geçirdi ve Roehampton’daki Queen Mary’s Hastanesinde tekrar yürümeyi öğrendi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.