Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

AB-milletvekillerinin 20 haftalık doğum izni

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:57 am

Escort İlan Açıklaması

Karar, Avrupa Parlamentosu ‘nun 390-192’ lük bir oyuyla, Birleşik Krallık da dahil olmak üzere hükümetlerin gereksiz ve uygun olmayan ve genç kadın işçilerin istihdamını caydıracağını söyleyen hükümetlerle çekişme aylarının başladığını gösteriyor.
Oylama, MEP’lerin planının “etki değerlendirmesi” için ertelenmişti. Ortaya çıkan raporda, 10 AB ülkesi örneğinde, şimdiki ve 2030 yılları arasında 121.18 milyar avro (.6 £ 68.636 milyar) olarak ek maliyet getirildi.
İngiltere toplamın% 47’sini taşıyacağını söyledi, raporda – 47 £ 47,832 milyar veya 2.5 £ 2.5 milyar bir yıl.
Ancak Avrupa Komisyonu’ndan daha sert bir analık izni rejimi çağrısında bulunan Portekiz Sosyalist Edite Estrel, tekliflerin bile “minimal” olduğunu söyledi: “Bu, yeni aileler için iyi bir gün ve ekonomik geleceğimiz için iyi haberler. Avrupa.
“Zorlu bir savaş oldu ve şimdi bu gelişmeleri gerçeğe dönüştürmek için AB bakanlarıyla görüşmemiz gerekiyor.
“Avrupa’nın ekonomik geleceğini korumak için daha fazla çocuğa ihtiyacı var. Çocuk sahibi olmak için kadınları cezalandırmak yerine, onlara destek olmalı ve iş ve aile yaşamını dengelemelerine yardım etmeliyiz.”
Ekstra kamu harcamalarının “asgari” olduğu konusunda ısrar etti ve ekledi: “Maliyetler çok düşük ve Avrupa’da tümüyle% 1,4 daha fazla kadın işe gidebiliyorsa tamamen kaplanacak. Birleşik Krallık’ta maliyetler karşılanacaktır. Bu şartların sonucunda sadece% 0,04 daha fazla kadın çalışmaya devam edebilir. ”
Bir İş Sözcüsü Departmanı şunları söyledi: “Avrupa Parlamentosu’nda bugünkü oyların sonucundan çok hayal kırıklığına uğradık.
“Bu sürecin sonu değil ve İngiltere, tam ücretli doğum izni şartının uygulanmasına karşı koymak için çok çalışacak” dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.