Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

AB vatandaşları için doğrudan vergi önerdi

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:08 am

Escort İlan Açıklaması

Bütçe gözden geçirme planı aynı zamanda İngiltere Başbakanı David Cameron’a, İngiltere’nin ülkenin AB maliyetlerine ilişkin bir milyar dolarlık geri ödemeyle ilgili olarak, “Bizans” anlaşmasının satılma tarihini geçtiğini ve hurdaya çıkarılması gerektiğini öne sürerek, atar.
Salı günü öğleden sonra Komisyon, sadece istişarelerde bulunmak için “seçenekler” öne sürdüğü konusunda ısrar etti, ancak fikirler, ulusal egemenlik için yeni bir iktidar kapanı olarak, AB tarafından yakalanacak.
Komisyon, AB’nin finansmanı artırma biçiminin, “üye devletlerin KDV gelirleri ve gümrük ve tüketim vergileri” ve ulusal memurların katkılarından oluşan bir payı olan “öz kaynaklar” ın bir araya gelmesiyle birlikte, beceriksiz ve karmaşık hale geldiğini söylüyor.
AB’nin gelecekteki finansmanı ile ilgili istişare belgesi, mevcut sistemin, bazı üye devletlere “indirimler” ile birlikte ulusal bütçelerden gelen katkıların “kafa karıştırıcı ve opak” bir karışımı olduğunu söylüyor.
Bu indirimler, mevcut AB bütçe döngüsünün sona ermesiyle birlikte 2007 ile 2013 yılları arasında Hazine’yi sadece bu yıl 3,1 milyar sterlin – ve toplamda  £ 26 milyar tasarruf edecek olan 25 yaşındaki İngiliz “indirimi” içeriyor.
Raporu 2013 sonrası bütçe sistemi daha büyük bir katma değer vermelidir.
Komisyon, KDV payının kaldırılmasını ve “bir ya da iki yeni kaynağın yerine geçecek şekilde yeni bir kaynak getirilmesini” öneriyor.
Belgede, AB finansmanının gelecekte “hava taşımacılığı ile ilgili bir AB ücreti, ayrı bir AB KDV oranı, AB enerji vergisinden veya AB kurumlar vergisi gelirlerinden” alınabileceği ileri sürülüyor.
Listelenen diğer imkanlar “bir finansal işlemin veya finansal faaliyet vergisinin bir payı ve sera gazı emisyon indirimlerinin müzayede edilmesi” dir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.