Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Adam evde nükleer sığınağı inşa

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:23 pm

Escort İlan Açıklaması

56 yaşındaki Mike Thomas, 1985’te mutfağının hemen altındaki yeraltı bombardımanını 1985’te Hiroşima’dan 80 kat daha büyük bir bomba olmak üzere bir megaton patlamasına dayanacak şekilde inşa etti.
300 metrekarelik mağara, 32 inç kalınlığında beton duvarlara sahiptir ve bir ay boyunca ailesini ayakta tutacak yeterli yiyecek ve suya sahiptir.
Dedi ki: ” Barınağı inşa ettim çünkü nükleer saldırı tehdidi konusunda endişeliydim. Gelecekte neler olacağını kim bilebilir? Önümüzdeki 15 yıl içinde terörist nükleer saldırı olursa beni şaşırtmayacaktı.
” Oda inanılmaz derecede güçlü ve içinde ihtiyacınız olan her şeye sahip. En kötüsü olsaydı, tam olarak nerede olmak istersin. ”
Bir elektrik mühendisi olan Mr Thomas, Kraliyet Gözlemci Kolordusu’nun bir üyesi olarak hizmet verdiğinde nükleer tehdide saplantı haline geldi.

    Ailesi, Devon’daki Brixham yakınlarındaki Lydenford’daki evinde güvende tutmak için düşme sığınağını inşa etmeye karar verdi.
Savunma Bakanlığı için sığınak inşa eden sivil bir mühendisin yardımı ile altı ay sürdü.
Yeraltı olduğu için planlama izni gerektirmeyen sığınak, iki girişi, mutfağından bir şaft veya çalışmanın sahte bir dolabından oluşmaktadır.
Her biri büyük çelik patlama kapıları ile korunmaktadır ve ana kapıların patlama ile kapatılması durumunda acil durum çıkışı da bulunmaktadır.

    Altı ranzaya sahip olan sığınak, kendi İsviçre yapımı havalandırma sistemine ve dizel motorlu jeneratöre ve çok sayıda pile sahip güç kaynağına sahiptir.
Beton zeminler halılarla kaplıdır ve kontrplak levhalar duvarları kaplar ve iç sıcaklığı sabit 12C kalır.
Bunker ayrıca bir ay boyunca Bay Thomas, ortağı Mandy, 37 ve oğlu Daniel 15’i beslemek için yeterince kalaylı ve kuru gıda ile doldurulur.

Diğer mod eksileri arasında TV ve DVD oynatıcı, mikrodalga fırın ve zaman geçirmek için çeşitli masa oyunları ve kitaplar bulunmaktadır.

    
Ama şimdi Bay Thomas satıyor, böylece daha küçük bir mülke küçültebiliyor – ve artık nükleer bir saldırının gerçekleşeceğine inanmıyor.

Şöyle ekledi: ” Sığınağı kurduğumda hayatım boyunca benden önce genç bir adamdım. Ailemin güvende olduğundan emin olmak istedim.

Şimdi bir zamanlar nükleer saldırıdan korkmuyorum. Umarım şimdi başka bir aileye bize vermiş olduğu aynı rahatlığı sunabilir. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.