Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Aerosmith rolüyle ilişkili idol

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:15

Description

Grup, gitarist Joe Perry’nin, rehabilitasyon ve operasyon dizisindeki yeni görevlerinden kurtulana kadar onlarla birlikte çalışmaya hazır olmayacağını söyleyerek, Tyler’ın bir boşluk aldığı sırada yeni bir üye bulmak için seçmelere ev sahipliği yapacaklarını açıkladı.
Raporda rol alan ilk şarkıcı Lenny Kravitz oldu, ancak raporlarda eski kraliçe yıldızı Paul Rodgers da öne sürülürken Tyler’ı devralamayacağını da itiraf etti.
Şimdi Idol, müzisyenlerle buluşacağını bildiren Classic Rock dergisiyle çekişmekte olduğu söylentileri dolaşıyor ancak hasta düştükten sonra çekiliyor.
Yayın, “Joe, Aerosmith’e katılma hakkında Billy ile konuşmak istediğini söyledi, çünkü grup Steven’la sorun yaşıyordu. Bildiğim kadarıyla Idol soğuk algınlığı yüzünden ortaya çıkmadı.”
Perry geçtiğimiz günlerde Tyler’ın değiştirilmesiyle ilgili birçok şarkıcıyla konuştuğunu ancak herhangi bir ismi açıklamayı reddettiğini itiraf etti. “Konuştuğumuz birkaç kişi var” dedi ve biz bunun nasıl geçeceğini göreceğiz … Seçmelere gelince, muhtemelen sadece oturup birkaç içkimiz olacak ve biz de birlikte ol – çünkü zaten şarkı söyleyebileceklerini bileceğiz “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.