Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Agony Teyze: Kızımı nasıl koruyabilirim

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:45

Description

1. 16 yaşındaki kızım 21 yaşında bir erkek görüyor.
Daha önce bir ilişkiden gelen bir kız çocuğu var – ve çok kötü bir tutum.
Evime her geldiğinde rahatsız oluyorum, ancak kızım ona tapıyor. Onu korumak için ne yapabilirim?
İletişim hatlarını açık tutman çok önemlidir – en son istediğin şey, erkek arkadaşının düşman olduğun muhtemel görüşünü güçlendirmektir. Sizinle bir şey tartışabileceğini açıkça belirtin. Kendine saygı ve onun kendi kişisi olmak için onunla konuş. Her şeyden önce güvenli seks hakkında her şeyi bildiği, doktorasını ziyaret ettiği ve onun için doğru kontrasepsiyon formunda olduğu çok önemlidir. Konuşmak için genellikle en iyi zaman TV izlerken veya arabada sürüşlerinizdir. Bir ebeveynlik uzmanıyla konuşmak isterseniz, daima Parentline Plus’ı (0808 800 2222) arayabilirsiniz.

    2. Karım iki yıl önce eski bir okul arkadaşıyla ilişki içindeydi ve hala metin yazıyor ve birbirlerini çağırıyorlar.
Bunu reddetmesine rağmen, buluştuğundan şüpheleniyorum.
Kendisinden sorumlu hissettiğini, kötü bir zaman geçiren kırılgan bir adam olduğunu söylüyor – neden neden bu kadar kıskanç ve acı çekiyorum?
Başka bir kadınla rahatça sohbet eden ve gizli içki içiyorsan, karın nasýl ister bari? Onu oturup ne kadar adaletsiz olduğunu söylemenizi rica ederim. Eski sevgilisinin de sorunları olabilir, ama onlar onun sorunları değiller. Sadakatinin nerede yalan olduğuna karar vermesi gerekiyor. Bunun eski bağları kestiği ve yeniden başladığı ay olması gerektiğini önerin. Maalesef, eski arkadaşından vazgeçmezse, onun için ne ifade ettiğini sorgulamanız gerekebilir – bunun düşündüğünüzden daha ciddi olduğunu düşünün.

    3. Yeni partnerimi seviyorum, fakat ailen ve arkadaşlarınızla uyum içinde hissetmiyorum.
Hiçbiri en azından işime, ilgilerime veya görüşlerime ilgi gösteriyor gibi görünüyor ve karşılaştığım zaman zorlukla bir kelime söylüyorum.
Anladığım kadarıyla annesi benimle ilgilenmiyor çünkü konuştuğum birkaç vakitte bana çok kısa geldi.
Eşim paranoyak olduğumu söylüyor, ancak onu ne kadar rahatsız olduğumu görmek için nasıl yapabilirim?
Özellikle doğal olarak utangaçsanız, sıkı sıkıya örülen bir arkadaş grubuna uyması zor olabilir, ancak eşiniz hakkında ciddi iseniz, belki daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecektir. Eşinizin anne ya da yakın arkadaşlarının bir kısmını bir yemek ya da içki için yerinize davet edip etmeyin? Bu fantezi bir şey olmak zorunda değildir, ancak belki de kendi ortamınızda daha rahat hissedeceksiniz. Güven, bir numara hiledir; Eğer rahat olduğunuzu varsayıyorsanız, yalnızca diğer insanları kandırıp, aynı zamanda kendinizi de kandırmayacaksınız.

    S dergisinde Jane, Zemin Kat, Kuzey ve Kabuk Binası, 10 Lower Thames Caddesi, Londra, EC3R 6EN ya da e-posta jane.ogorman@express.co.uk ile iletişim kurun. Jane, mektuplarına şahsen cevap veremediğini üzülür.
ÖRNEK: KATE MILLER C / O MERKEZİ RESİM AJANSI WWW.CENTRALILLUSTRATION.COM

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.