Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ahlak ve Davranışlar: Yeni bir sevgilisi var, ancak evden çıkamıyorum

  • Listed: 3 Ekim 2017 23:50

Description

İki ve altı yaşlarındaki çocuklarımızla iki yatak odalı bir evde yaşıyoruz. Susan ve çocuklar eski yatak odamızda uyuyorlar ve ben çocuk odalarında uyuduk.
Her ne kadar dost canlısı olmaya çalışmakla birlikte çok tartışıyoruz ve bunun çocukları etkilediğini biliyorum. Susan tam zamanlı bir annesidir, bu yüzden ipotek ödüyorum ve aileyi desteklemeye devam ediyorum.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
İki hafta önce Susan bana bir başkasıyla tanıştığını söyledi. Bir noktada kaçınılmaz olduğunu biliyordum da üzülüyorum.
İkimiz de aynı çatı altında yaşamaya devam edemeyeceğimizi biliyoruz, ancak ne yapacağımı bilmiyorum. Taşındıysam ipotek ödeyemez ve kendim bir yerlerde kira ödeyemem. Susan, ipotek ödemeyi bırakırsam çocukların sokakta olacağını söyledi. Ne yapmalıyım?

    Colin, 36, Eastbourne, Doğu Sussex.
JEREMY Diyor ki: Bunun net bir cevabı yok. Artık birlikte yaşayamıyorsanız ayrı yaşamanız gerekir – ancak nasıl?
Herkes duygusal ve finansal açıdan acı çekecek ve sanırım en yakın acı çeken kişi siz olacaksınız. Susan’ın tam zamanlı bir anne olduğunu söylemelisin ama bir şey vermek zorundasın. Belki bir iş bulabilir, çocuk bakıcı veya iyi bir çocuk yuvası bulabilir.
Maddi durumunuzu göz önüne alarak, çocuklar da dahil olmak üzere herkes için adil ve adil görünüyor. Herkes kabul edecek ama onları kızgınlıkla doldurulmuş gereksiz yere gerginleşen koşullara getirmek harika bir fikir değil. Hayat devam ediyor – karın zaten var – ve dışarı çıkmalısın. Şu anda sizin için olan seçenekler cazip değil.

    Düz içinde makul bir miktarınız varsa, satabilir ve başka düzenlemeler yapabilirdiniz ancak durum böyle değil. Eğer hareket edersen nereye gideceksin? Açıkçası mümkün olduğunca ucuza yaşamak zorundasınız. Size makul bir fiyat için bir oda kiralayabilecek arkadaşlarınız veya aileniz var mı?
Bu istenilen gelmeyebilir, ancak işe yaramaz bir durumda sıkışmış almak yerine hayatınızı ilerletmek zorundasınız. Kendinizi iyi hissetmek için kendinize bir kız arkadaş bulacaksınız, tercihen bir kız arkadaşınız olacak. Her şeyin düzeleceğini söylersem yalan olurum. Her durumda bana inanmazdın.
Gerçek şu ki işler her iki yönde de olabilir, ancak siz ve eşiniz kendinize ve çocuklarınıza ne yapacakları konusunda açık ve yapıcı bir şekilde düşünerek yardımcı olabilir. Birbirinizin masrafında bir şeyler yapma lüksünüz yok.

    Susan’ın bir erkek arkadaşı var ve onunla görüşmek zorundasın. Aslında bir kurtuluş olabilir. Duygusal hayatınız, daha önce neler geçtiği ile artık tanımlanmıyor ve yanlış ümitlerle durmuyorsunuz. Başarısız çiftler, yaptıkları tek tek birbirlerine bakmak ve birbirlerini suçlamak durumuna sıkışıyorlar.
Öncelikleriniz şimdi çocuklarınızın hayatları ve kendinizinkilerdir ve çocuklarınız son derece önemlidirken kendinizi ihmal etmemeye özen gösterin.
DEBORAH Diyor ki: Artı tarafta sanki sen ve Susan hâlâ konuşma halindeyiz ve ikiniz de çocuklarınız için en iyisini yapmak istiyor gibisiniz.

    Evinizin piyasada olup olmadığını söylemiyorsunuz, ancak bu bir sonraki adım olarak görünüyor. Bu elbette satmak için en uygun zaman olmayabilir, ancak muhtemelen de en kötüsü değildir. Dediği gibi, ihtiyaçlar olmalı.
Bu arada siz ve Susan, yeni romantizmiyle ilgili lojistik bir düzenlemeye geldiniz. Mülk satıldıktan sonra daha fazla karar vereceksiniz ancak en azından daireye ait eşyalarınız ve işleri bölmek için bir şansınız olacak.
Halen önde gelen ayrı hayatların mali olarak uygun olmadığını düşünüyorsanız, mevcut dairenizi biraz daha kalıcı olarak bölmeyi düşünebilirsiniz.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.