Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Alley, kızı kötü Twitter türlerinden korur

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:10

Description

Eski Cheers yıldızı sosyal paylaşım sitesinde 600.000’den fazla takipçiye ve Cumartesi günü (17 Haziran 10) hayranlarını kızının yeni Twitter sayfasını kontrol etmeye teşvik etti.
Ancak 15 yaşındaki yabancı yabancılardan “ürpertici” mesajlar almaya başladığında öfkeli – ve şimdi Twitter canlarını cehenneme çevirmekle tehdit ederek onları uyarıyor.
Alley, sosyal paylaşım sitesindeki bir dizi mesajda “Dün gece heyecanımla kızımın takip edilmesini istedim, bazı zaman çizelgelerinizde gerçekten ürpertici şeyler okuduk. Niyetiniz olursa lütfen onu takip etmeyin. İğrenç bir insan, hayatınızı yorumunuzu açığa vurarak burada cehenneme çevireceğim. Öyleyse oraya girmeyin!
“İnsanlar F (f ** k) çocuklarımla birlikte, onları savunmak için ne yapacağım konusunda herhangi bir sınır yok.FREAKS’in çocuklarımla ilgili söylediği şeyleri okuyabilirim, kızlarımın sitesi @LillieColtrain … o sadece 15 yaşında ve gerçekten iyi bir çocuk, heyecanla eğleniyormuş, F onunla, ve ben seni açığa vuracağım “dedi.
Aktris, “NASTY YAPTIRANLARIN BİR DEDİKTÖRÜ Çocuğum hakkında bir konuşma yaptığını ilan etmeden önce bir suçlunun adını belirtti. Ona ve onun tanıdığı başka biri tarafından engellendiğini göreceğim.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.