Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Altın bilet için Rush binmek

  • Listed: 4 Ekim 2017 20:15

Description

Ancak, köşeyi köşeye çekerken, diğer herkesin onu zaten beklediğini keşfetmek için dehşete düştü.
Ertesi gün tekrar yakalanmamak için 20 dakika önce otel odasını boşaltmaya karar verdi. Hala birinci olanlardan olmaktansa, hâlâ sersemleticilerle birlikte kaldı.
Bundan sonra, İngiltere’nin Güney Afrika’ya yapacağı uçuşlarda koltuk dolaşımı daha da yoğunlaşabilir.
Capello, Çarşamba gününün yetenekli bir Mısır tarafında 3-1 kazanmasını teşvik ederek, Dünya Kupası takımını seçeceği 30 oyuncuyu tanıdığını söyledi.
1 Haziran’da adlandırdığı son 23 kişilik partinin tam makyajı daha az belirgindir. Bazı aralarında altın biletler henüz verilmemiştir ve David Beckham, Theo Walcott, Shaun Wright-Phillips ve Joleon Lescott, endişeli bir bekleyiş sürüyor.

    Önce Walcott. Turnuvadaki yıpranışa hiç girmeden Almanya’ya bir davet aldı ve bu yaz aksiyona yakın olmasa bile biraz tedirgin olmaktan daha fazla uyandı.
Dünya Kupası eleme kampanyasının başlangıcında Hırvatistan’a karşı bir şapka vuruşu yaparken İngiltere’nin geleceğinin sembolü olan Walcott’un yıldızı solgunlaştı ve ülkesine ilk seferinde bu sezon hayal kırıklığı hissiyle doluydu.
Capello’nun İngiltere’nin sağ tarafında atak yapmak için tercihi Walcott’un düşüncelerinde kalacağı ve eğer Arsenal’le sezonun kuvvetli bir şekilde bitirilebileceği yalnızca Walcott, eleme turundaki başarılarının unutulmayacağını ümit ediyor.

    Ancak Wright-Phillips, Wembley’de yaptığı grev, İngiltere için bu sezon için Wayne Rooney’den daha fazla gol attığına işaret ediyor, aşırılıkların arasında yo-yo’ya eğilimli olmasına rağmen onun dahil edilmesi için bir dava açıyor. Aaron Lennon, istekli olmak, kayıtsız şartsız.
Çarşamba akşamı medyaya geç saatlerde konuşurken aksini belirtmekle birlikte, Capello’nun üçünün hepsini aynı nitelikte sundukları için alacağı düşünülmemektedir. Walcott, savaşta olduğunu bilir. “Bu dünya çapında oyuncular arasında olmak muhteşem bir rekabet” dedi.
“Benim için, Hırvatistan geçmişte. Zinde kalmaya çalışıyorum. Oraya ulaşıyor ve kesinlikle ayaklarımı buluyorum “dedi.

    Tam olarak Beckham’ın bulunduğu yer de bulanık. AC Milan ile form dışı olarak, bütün akşam gölgelerde geçirdi ve Capello’nun şöhretlere saygısızlık eden nasıl tekrar açıklandığı Par L’un açık bir yarıdan sonra molada Frank Lampard’ı çekmesi ile geçirdi.
Takımın dengesi zor ve eğer Beckham korunursa, Lescott’un Wes Brown’un sağ sırt örtüsü olarak görüldüğü varsayılarak dördüncü bir merkez geri dönüş umutlarını etkileyebilir.
İngiltere dört ya da beş ileriye götürmek ister bir mesele, Peter Crouch’un yeri sabit olduğu şu ana kadar bir konudur.
Capello’nun Rooney için tercih ettiği ortağı Emile Heskey’dir, çünkü İngiltere’nin varlığından daha fazla fayda sağladığını hissediyor. Crouch’ın 37 maçta 20 gol atmasına neden olan Mısır’a karşı oynadığı destek, oyun alanlarını kenardan atmaya kadar etkileyebileceğini kanıtladı.

    “Capello iki öne oynuyorsa, o zaman kapmak için başka bir yer var,” dedi Crouch. “Ben her zaman takımın bir parçası olacağıma kendimi güvende hissettim. Bu sadece bir başlangıç ​​davası “dedi.
Capello, başka yerlerde David James’in neler yapabileceğini biliyor ve Robert Green’in bu seviyede rahat olup olmadığını öğreniyor gibi görünüyor. Leighton Baines, Ashley Cole’a yedek olarak gitmeli ve Wayne Bridge’in hizmetlerini geri çekme kararı üzerine hiçbir gözyaşı dökülmesi gerekmediğini ispatladıktan sonra, Cole fit olmalıydı.
Çözülmesi gereken aksaklıklar var, ancak önemli oyuncuların geri dönüşleri hiçbir şey yapmıyor – ve Dünya Kupası başlamadan üç hafta önce İngiltere’nin Capello’nun gölgesinde yaşayıp nefes almasının önemi fazla abartılamıyor. Mısır’ın ziyaretinden önce oyuncularıyla birlikte çalışacak bir eğitim oturumu vardı ve set parça üzerinde çalışma şansı bile yoktu.

    Ancak İngiltere, Mohamed Zidan’ın açılışını iptal etmek isteyen ikinci yarıya çıktığında, Capello’nun söylediği şeyin doğru olduğunu söylediği düşüncesizce bir inançla yaptılar.
Buna Steve McClaren ya da Sven-Goran Eriksson’ın izinde çıkacakları şeyleri hatırlatalım.
Capello şunları ekledi: “Doydum, çünkü daha fazla basmamız lazım, çünkü topu çabucak geri kazanmak zorundayız”. Ve ikinci yarıda bunu yaptık. Onları bu hafta hazırlamadım ancak Dünya Kupasında hazır olacağız. ”
Söz yerine bir tehdit gibi geldi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.