Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Andy Murray Şangay’dan sonra partner arıyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:43 pm

Escort İlan Açıklaması

Murray dün Çin’den eve dönerken, Pazar günü finalde Roger Federer’ı yenerek kazandığı devasa Şanghay Ustaları’nı hala elinde tutuyordu. Ancak koltuğuna dik olarak oturduğu yerde ve tepsi masasında sağlam bir şekilde oturduğu için, önceden planlanmıştı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Orada ismini savunması için Valencia’ya gitmeden önce iki hafta evi vardır ve daha sonra sezonun final Masters etkinliği için Paris’e gider.
Bundan sonra, hazırlanmak için ATP Dünya Turu Finalleri var – ve o bir an için mevcut tenis seviyesine izin vermek istemiyor.
Böylece, eve geldiğinde, Roehampton’daki Ulusal Eğitim Merkezi’ne gidip isabet eden ortakları aramaya başlayacak.

    Murray, “Bir kaç günlüğüne birini bulmam gerekiyor, ama umarım Roehampton’da bunu yapabileceğim birileri vardır” dedi. “Bir hafta ya da mahkemeden 10 gün geçirmekten hoşlanmıyorum çünkü ritimimi kaybettiğimi hissediyorum ve şimdi de topu bu şekilde vurmak istiyorum.
“Bu yüzden eve gittiğimde birkaç günlüğümde kalacağım ve daha sonra mahkemeye çok zaman harcayacağım, topları vurup birkaç set oynayacağım ve önümüzdeki 10 gün içinde mahkemede daha fazla zaman geçireceğim. Spor salonu. Bu son birkaç haftadır, bu hafta yaptığım gibi hissetmek istiyorum. ”
Şanghay’da eski arkadaşı Dani Vallverdu ile çalışıyordu, ama bu hafta birkaç günlüğünü Tenerife’deki ailesini ziyaret etmek için alıyor. Murray’in diğer koçluk danışmanı Alex Corretja hafta sonu Londra’da ona katılacak – dolayısıyla geçici uygulama ortaklarına ihtiyaç duyuyor.

    Murray, zaman zaman son derece iyi oynadı, ancak geçen yıl altı, 2008’de de beş başlık getiren tutarlılık seviyesini bulamadı.
“Şimdi olduğum gibi oynamaya devam etmek istiyorum,” diyor dünya No4 Murray, “ama bu yıl çok tutarsız olduğum için benim için çok önemli olduğum için çok önemli. Mümkün olduğunca alçakgönüllü kalmalıyım. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.