Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Andy Murray Şanghay’da dersi veriyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:12 am

Escort İlan Açıklaması

Fakat Murray’i Roger Federer’e karşı bir tenis kortuna koyun ve o, utanmayan bir teşhirci olur. Kendine yardım edemez.
Üst üste geldi ve Federer 6-3, 6-2’yi Şangay Masters’ı kazanmak için çaldı ve 385,000 £ ‘luk kazananın çekini talep etmek için sadece 85 dakika sürdü ve daha da önemlisi, Federer’in ölçüsüne sahip olduğunu kanıtladı.
Murray’in Ağustos ayında Toronto’daki düz takımlarla dövüldükten sonraki üç ay içinde Murray’in ikinci ustaları galibiyeti oldu. Yine de bu sefer garip anlar yoktu, Federer’in bir seti kapatabileceği konusunda hiçbir ipucu yoktu; Murray, baştan sona ustaydı.
Murray, “Açıkçası çok iyi bir hafta oldu” dedi. “Bu maç çok sağlamdı. Roger’ın ilk sette geri dönmek için birkaç şansı vardı ve bazılarında birkaç büyük hizmet aldım.

    “Benim için harika bir maçtı. Birkaç hata yaptım. Genel olarak bir turnuva olarak çok memnunum. ”
Özellikle, Murray hizmetinden memnun kaldı ve şunları ekledi: “Hizmetimde çok fazla serbest nokta var. Hala varyasyon üzerinde biraz çalışabilirim. İlk hizmet iyiydi ama ikinci hafta hizmetim çok güzeldi.
“Ona bunun için herhangi bir şans vermedim. Bazılarını tekmelemeye attım, bazı dilim, bazıları onun forehandine, gerçekten o kadar iyi değişti ki, bazen ona karşı yapmadım. ”
Böyle bir performans yüzüne bir gülümseme getirmiş olmalıydı, ancak Murray mecburen istekli değildi. Onun ciddi tavırları Çinli seyircileri şaşırtmıştı ve çocuğun neye sebep olduğunu bilmek istiyorlardı. Tüm zamanların en büyük oyuncularını yenmişti – yine – nasıl oldu da o kadar glum gibiydi?

    “Utangaç,” dedi, sonunda bir sırıtmaya girdi. “Kameraları sevmiyorum. Sana söz veriyorum, kamera yokken gülümsüyorum. Gelecekte sizin için biraz daha gülmeye çalışacağım. ”
Murray Toronto’yu kazandığında, çok agresif davranarak yaptı – ve Şanghay’da da aynısını yaptı. Düzenli olarak ilk hizmetine 130 mil / saat hızla çarpıyordu ve her fırsatta Federer’e baskı yapmak için geri dönüyordu.
Murray ilk seti iki muhteşem forehand pass’la tamamladığında Federer hayrete düşmüştü; Federer ikinci setin başlangıcında iki break-point şansını yumuşattığında, o, reddedildi baktı. Fakat hakem Cedric Mourier, iki erkeğe Federer’in ikinci setindeki servisine bir mola vermesini söylediğinde – bir hat çağrısında zorluk yaşanmıştı – öfkeli görünüyordu. Noktayı kaybetti, hizmetini 3-1’e düşürdü ve oyunun bittiğini biliyordu.

    Murray, “Ona karşı oynama zorluğunu seviyorum” dedi. “Onu oynamaktan korkmuyorum ama elimden geleni yapmazsam maçı kolayca kaybedebileceğimi biliyorum. Her gittiğimde, kazanmak için harika tenis oynamam gerektiğini biliyorum. ”
Yavaş yavaş Federer, Murray ona karşı elinden geleni yaptığında, Murray’in kazanma eğiliminde olduğunu fark ediyor.
Ve eğer bu gerçek, Murray’in utangaçlığını iyileştirmeye yardımcı olmazsa, hiçbir şey olmayacaktır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.