Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anne Morrisons için sese mola veriyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:00

Description

Sharon Brogden, morluk tonlarını Morrisons TV ve radyo ilanlarında ödünç vermek için fakirlik yaşattı.
Tek anne, sokak devi patronlardan patronlarının peşinden koştuğunda, insanların sadece yumuşak kuzey ırkını dinlemek için giriş yaptıkları bir internet sohbet odasında bir günlük sınav hazırladığını duydu.
Batı Yorkshire’ın Liversedge kentindeki 43 yaşındaki Sharon, evdeki bilgisayarına takılı bir mikrofon aracılığıyla mutlu bir şekilde diğer kullanıcılarla sohbet etti ve hit oldu. Üçüncü çocuğu Olivia, travmatik bir doğum sırasında neredeyse kalp krizinden öldüğünde, uzunca bir sürede kötü şansı yakaladı.
Sharon, önceki işinden koptu, ancak bir mahkemede işverenlerinden 21.000 £ kazandıktan sonra şirket büstü gitti ve bir kuruş almayacağını keşfetti.
Sonuç olarak, bebeği sağlamak için aç kalmak zorunda kaldı. Arabası geri alındı ​​ve umutsuz bir gelecekle karşı karşıya kaldı.

    Ancak, haftada £ 60 kazıma yaparak, ayda 2.000 £ ‘dan fazla kazanıyor ve birkaç büyük şirket tarafından daha fazla sesli arama yapmak için hedefleniyor.
Sohbet odası kariyerini hatırlatarak, “Sınava ev sahipliği yapmamı isteyen kişi sesimden hoşlandığını ve rol için mükemmel olacağımı söyledi. Odadaki insanların yalnızca üçte biri quiz oynuyordu – gerisi benim sesi beğendikleri için katıldı. ”
Bir medya sunumunu tamamlayan Sharon, Londra’nın sesli bir turunu, Söğütlerdeki Rüzgar ve Sevilen Kadınlar sesli kitaplarını ve çeşitli podcast’lerini kaydetti.
İngiliz sanatçılarını temsil etmek ve tanıtmak için Büyük İngiliz Ses Şirketi’ni kurdu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.