Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Annelik ödemesinin İngiltere’ye olan maliyeti 2,5 milyar Sterlin

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:34 pm

Escort İlan Açıklaması

Avrupa Parlamentosu’nda 390 oyla 192’ye kadar onaylanan karar, iş dünyasının liderlerinden gereksiz ve hesaplı olmadığını belirten sert bir saldırıya maruz kaldı.
Ayrıca, genç kadınlar için daha az iş anlamına gelebileceğinden korkuyorlar; çünkü işverenler, daha sonra tam ücretle aylarca uzak kalacak personel almak için ekstra masraflardan kaçınmak isteyeceklerdir.
Hükümet geçen gece bu hareketi “sosyal olarak gerileyen” olarak nitelendirdi ve MEP’lerin “tamamen yanlış anladığını” söyledi.
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL!
İngiliz Ticaret Odaları Genel Müdürü David Frost şunları söyledi: “Şansölye, Hükümet harcamalarına 80 milyar sterlin değerinde kesinti yapıldığını duyurduğu gün, Birleşik Krallık Maliyesi’nin yaklaşık 3 milyar dolarlık bir fatura ile hile yapması çok çirkin. ”

    Avrupa Parlamentosunun “bulguları görmezden gelmek için bir etki değerlendirmesinin yapılması zorluğuna ve masrafına gittiğini” “inanılmaz” olarak nitelendirdi.
Bay Frost şunları ekledi: “Bu, aşırı yüklenen şirketler ve ulusal sosyal güvenlik sistemleri için yeni bordro maliyetleri eklemekten değil, hamile işçiler için asgari sağlık ve güvenlik standartlarını belirlemekle ilgili olmalıdır.
“İngiltere’deki işletmeler, üye ülkelerin şu anda bu tekliflerin en kötü sınırlarını frenleyebileceğini umuyor.”
Hukuk bürosu Bargate Murray’den Philip Henson şunları söyledi: “Yeni kanunun bazı işverenlerin genç kadınları işe alma konusunda isteksiz olduğu günlerin gölgesinde dönmesinden korkuyorum.

    “Bu yasa, sadece yükselişlerini değil, aynı zamanda ilk işe alımlarını da engelleyen kadınlar için bir başka istenmeyen cam tavanı da getirebilir.”
Bir Hükümet sözcüsü İngiltere’nin teklifle mücadele edeceğine söz verdi.
O şunları ekledi: “Annelik ücretlerinin daha yüksek seviyelere yönelik gereksinimleri sosyal olarak gerileyici olacaktır. En büyük faydalar, en çok kazananlar tarafından elde edilir.
“Tekliflere göre yılda 10.000 sterlin kazanan bir kadın sadece yüzde 20 daha fazla maaş ödemesi alırken, yılda 60.000 sterlin kazanan bir kadın yüzde 146 daha fazla alacak.” Dedi. MEP’lerin “son söz” almamasında ısrar etti. AB devletleri tarafından henüz onaylanmamış olan plan üzerinde.

    Şöyle ekledi: “Buna karşı çıkmak için diğer AB üye ülkeleriyle birlikte çok çalışacağız ve diğer birçok ülkenin bu direktifin gerçek maliyetleri hakkındaki kaygılarımızı paylaştığını biliyoruz.”
Dünkü oylama, teklifin neler olabileceğine dair bir çalışma için ertelenmişti. 10 AB ülkesiyle yapılan bir ankette, 2030 ile 2030 arasındaki maliyetler, Birleşik Krallık’a düşen yükün yüzde 47’si yılda £ 2.5 milyarlık bir düşüşle 101.6 milyar sterlin olarak belirlendi.
Ancak değişim çağrısı yapan Portekizli Sosyalist Milletvekili Edite Estrel şunları söyledi: “Bu, yeni aileler için iyi bir gün ve ekonomik geleceğimiz için iyi haberler.
“Avrupa’nın ekonomik geleceğini korumak için daha fazla çocuğa ihtiyacı var. Kadınları çocuk sahibi oldukları için cezalandırmak yerine, onlara destek olmalı ve iş ve aile yaşamını dengelemelerine yardımcı olmalıyız. ”

    Mevcut İngiltere kuralları, gebe kadınlara işten tam bir yıla kadar kapatma seçeneği sunmakta, altı haftada ortalama maaşlarının yüzde 90’ına karşılık gelmektedir ve bunu takiben haftalık yaklaşık 125 £ ‘lık yasal doğum ücreti 33 hafta daha uzamaktadır. hasta ödeme yerine. Yılın geri kalanı ödenmemiş.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.