Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Asya, dar kurşun tutuyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:40

Description

Colin Montgomerie’nin takımı, kupayı geri kazanmak ve Ryder Cup yılına olumlu bir başlangıç ​​yapmak istiyor ve 4-5 öne geçmek için dört top atarak tek noktada avantaja sahip olan bir güne başladı.
Bu, Asya’nın sekiz maçın beşinde en üst sırada yer alması gerektiği ve yarı yolda dört maçta öne geçtiği anlamına geliyor. Bir saatlik oyun sonrasında yalnızca Simon Dyson, Avrupalılar için yaptığı maçta liderlik etti.
Güney Kore’nin Charlie Wi’ye karşı oynayan ilk oyuncu olan York oyuncusu beşinci ve beşinci sırada birdeyle ilerledi, Wi ise dördüncü sırada bir şut çekti.
Dyson, yüzen ada yeşilliklerindeki dört ayaktan bir kuş vurdu batmayı başaramadı – Amata Bahar Kulübü Kulübü’nün sekizinci imza – Wi ise aynı delikte bir düzeyde zorlu bir kuş çizdi.
Ancak Wi, dokuzuncu günde çift vogey vurdu ve Dyson, telefondan bunker bulduğu halde, dönüşte liderliği elinde tutmak için top çalmaya başladı.
Montgomerie, yuvarlaklığının ortasında Liang Wen-chong’un ortasında kaldı ve Scot’in dokuzuncu kademesini yarı yarıya azaltmak için 10 metreden bir püskürterek onu geride bırakmamasını sağladı.
İsveçli Peter Hanson, Japon yıldızı Ryo Ishikawa’ya karşı yedi delik açıldığında ikiye ayrılırken, İspanyol Pablo Martin ile Taylandlı Prayad Marksaeng ve Dane Soren Kjeldsen ve Hindistan’dan Gaganjeet Bhullar’ın maçları sırasıyla sekiz ve altı deliğe oturtuldu.
Hindistan’dan Jeev Milkha Singh, İsveçli Robert Karlsson’ın birbirinden ard ardı ardına üç delik açtığı rahat bir galibiyet sergiledi.
Karlsson üçüncünün dördüncü setini yakaladı ve altıncıda bir kuşla kurtulmasına rağmen, Singh bir sonraki delikte dört ila yedi arasında atış yapıyordu. Japonya’nın Koumei Oda, İsveçli Alexander Noren’e karşı iki sıraya çıktığında vatandaş Henrik Stenson da Thongchai Jaidee ile oynadığı maçta Tay iki ile beş delik açtı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.