Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Axe çağrısı Docu-drama’yı kaçırdı

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:12 am

Escort İlan Açıklaması

Taking Of Prince Harry adlı 90 dakikalık film, eski rehinelerin ve istihbarat uzmanlarının katkılarına sahiptir. Perşembe günü saat 9’da Kanal 4’te gösterilmesi planlanıyor.
Bir savunma kaynağı, Hava Kuvvetleri Komutanı Sir Jock Stirrup’un Kanal 4’ün başkanı Lord Burns’e yazdığı bir mektupta, programın hizmet personeli aileleri için üzücü olacağını ve Afganistan’daki askerlerin güvenlik ve moralini zayıflattığını söyledi.
Kaynak ekledi: “Eğer Kanal 4 devam ederse, silahlı kuvvetlerimizin ve ailelerinin tüm ülke adına kurban ettikleri fedakarlıklara saygı gösterme görevinde başarısız olacaklardır. Bunun şüphesiz bunun ciddi bir gazeteci olduğunu söyleyecekler. Bu tür ciddi bir konu, cesur hizmet personelimizin moralleri gibi ciddi bir konuyu bu türden bir saygısızlıkla ele alacaktır.
Programda, aktör Sebastian Reid’in oynadığı Prens’i gösteren sahneler yer alıyor, müzakereler onu serbest bırakmak için yapılırken düşman hatlarının gerisinde tutuluyor.
Bir noktada, kaptanlarından birinin tetikleyiciyi çekmeden önce yüzüne sivri bir silahın olduğu ve Taliban ve El Kaide propagandasında da göründüğü gösteriliyor.
Program ayrıca, Prens’in doğuştan İngiliz radikal İslamcı tarafından karşılandığı sahneleri de içeriyor ve İngiliz Hükümeti’nin rehine müzakerelerine yaklaşımının diğer milletlerden nasıl farklılaştığını anlatıyor.
Galler Prensi’nin oğlu olan Harry, Afganistan’ın Helmand eyaletinde görev yaptı. Ülkedeki mevcudiyeti, konuşulduğu yaygın olarak biliniyorsa, Taliban hedefine dönüşebileceğinden endişe duyması nedeniyle susardı. 10 hafta boyunca interneti havaya uçuncaya kadar hava kontrolörü olarak çalıştı. Harry, Şubat 2008’de gizli kaldığında eve uçtu.
Bir Savunma Bakanlığı sözcüsü şunları söyledi: “Savunma Bakanlığı Başkanı’nın 4. Kanal başkanına yazdığını teyit edebiliriz. Bu özel bir yazıydı ve içeriği hakkında yorum yapmak uygunsuz olurdu.”
Bir Kanal 4 sözcüsü şunları söyledi: “Hava Mareşal Sir Jock Stirrup’a, endişelerine cevap vermek için yazdık. Film, uzman bir ifadeye dayanıyor ve güncel bir konunun ciddi bir gazetecilik sınavıdır. Konuyu hassas bir şekilde ele alır. Prens Harry’nin yüksek değerde bir hedef olarak gördüğü riskleri araştırmak ve modern savaş tiyatrosunda bir kraliyetin tehlikelerini ve yüksek profilli bir insanın politik etkilerini anlamak için belgesel için meşru bir konu. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.