Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

BA kabin ekibi anlaşmazlığında yeni satır

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:32 am

Escort İlan Açıklaması

Unite’nin birleşik lideri Tony Woodley, genel sekreterlik görevine adayın yorumlarına saldırdı ve yıl boyunca süren sırayı sona erdirme şansını artırdıklarını söyledi.
Guardian’a, Unite’in anlaşmazlığı uzun zaman önce kaybettiğine inandığını söyleyen Les Bayliss’in verdiği bir gazete röportajına yanıt veriyordu.
Bildirildiğine göre: “Bu felaket oldu. Bu bizim duruşumuzu ve itibarımızı düşürdü. Bir daha asla gerçekleşmemesini sağlamalıyız.”
Bay Woodley, yorumların özellikle “hassas” bir anda “utanç verici” olduğunu söyledi.
“Bu, şirketin oyununu oynuyor ve bir çözümü daha zor hale getirecek. Bu, Tory Merkez Ofisi tarafından yazılabilirdi.”
Woodley, binlerce sendika aktivistine Londra’daki merkez karşıtı bir mitingde yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Genel sekreter seçiminde yer alan fikirlerden biri, geri savaşmamız gerektiğini düşünmüyor.”
Mitingin dışında, Bay Woodley, BA sırasının kariyerinin en çok test edilen endüstriyel anlaşmazlığı olduğunu belirterek, yorumların özellikle kabin ekibinin temsilcileriyle yaptığı toplantıda “skandaldan başka bir şey” olmadığını ekledi. Bay Bayliss, Unite genel sekreteri seçimine aday olan dört adaydan biri olup, bu hafta sonu yapılan oylama ile.
Bay Walsh’un Malta’daki seyahat organizasyonu Abta’daki yıllık kongresine hitaben yaptığı konuşmasında Bay Woodley şöyle yanıtladı: “Willie Walsh sert adamı oynamaya devam ediyor. Önemli olan bu zor anlaşmazlığa onurlu ve onurlu bir çözüm bulmaktır.”
Walsh, anlaşmazlığın 12 ay boyunca sürdüğü birliğin hatası olduğunu “tamamıyla” açıkladı ve çalışma uygulamalarındaki değişikliklerin 10 yıl önce ele alınması gerektiğini ekledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.