Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

BAE siber güvenliği amaçlıyor

  • Listed: 4 Ekim 2017 20:50

Description

Broker UBS, geçtiğimiz yıllarda BAE genel müdürü Ian King’in kilit büyüme sürücüleri olarak işaretlenen iki iş alanını, grubun kazançlarının yaklaşık yüzde 70’ini oluşturabileceğini belirtti.
UBS, “Bu alanların bütçe baskılarından daha az etkileneceğine ve hatta sıkı bir bütçe ortamında başarılı olabileceğine inanıyoruz” dedi ve yatırımcılara 460 p fiyat hedefiyle satın almalarını söyledi.
Tur operatörü Thomas Cook, Sovyet döneminden kalma seyahat acentesinin yeniden düzenlenmiş versiyonu olan Intourist’te bir hisse alarak hızla büyüyen Rus seyahat pazarında bir dayanak oluşturmak üzere bir anlaşma imzalamaya yönelik önerilerin ortasında 1¼p’den 237p’ye çıktı.
Bazı tüccarlar dün düşük gaz fiyatları ve endüstri müşterilerinin beklediğinden daha düşük olan kar tahminlerini dün kesen Fransız devi GDF Suez ile birleşme umutlarını sürdürmelerine rağmen Uluslararası Güç, 2¼p’ten 326’ya / pona geriledi.

    Bayiler, Bankacılık sektöründeki kazançları, Goldman Sachs’dan attılar; bu durum, Eyalet destekli Royal Bank of Scotland ve Lloyds Banking Group’un 1½ p’den 39¼p’ye ve 1p – 54p yükselmesine yardımcı oldu. Barclays ise 333 p’de 3¼p zenginti.
Lüks markalar grubu Burberry, yurtdışı alışveriş yapanların poundun zayıflığından yararlandığına dair önerilerle 18p – 666p arasında işaretlendi.
Currys elektrik perakendecisi DSG International, bu yaz futbol Dünya Kupası öncesinde TV’lerini yenileyen izleyicilerin yararlanacağı umuduyla 1¼p artışla 32p’ye yükseldi.
Doların güçlü olması ve Çin’den gelen talebin azalması endişeleri, Fresnillo gibi madencilik fiyatlarını 27p’den 812½ pona, Avrasya Tabii Kaynaklar’dan düşüşle 21p – 1089p, Anglo American’da ise 30p’yi 2590½p seviyesine geriledi. FTSE 100 Endeksi 6.05 puan düşüşle 5527.16 seviyesinde kapadı.

    Sigortacı Çözünürlük, önümüzdeki hafta üç ayda bir yapılan değişikliğin üst uçtan düşmesini önlemeye yönelik umutları ¾ bp düşüşle 70 puan düştü. Londra Menkul Kıymetler Borsası, kapılardan 8½ puan uzaklaştı ve 696p seviyesine geriledi.
Çifti, yerini alacak banknot grubu Investec ve haşere kontrol şirketi Rentokil Initial, 501½p’ye 13½p ve 134½p’ya 2p kazandı.
Sağlam yıllık rakamlar Spirax-Sarco Engineering 52p’yi 1350p’ye yükseltti; diğer mühendisler Cookson Group ve Melrose ise 18p yükselterek 494½p ve 6pın’dan 191p çıktı. Madencilik şirketi Petropavlovsk, demir cevheri ticaretinin Hong Kong’da listelenebileceğini söyleyerek 14p artışla 1058 pona yükseldi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.