Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Bakırköy Ukrayna Partner Vika

  • Listed: Mayıs 12, 2018 9:40 pm

İstanbul Escort


Bakırköy Ukrayna Partner Vika

Oyuncu, 2008 taksitinin süper oyunu olarak rolünü yeniden canlandırdı ve filmdeki sahneleri yeniden düzenlemek için yönetmen Marc Forster ile çifte görev yaptığını ortaya koyuyor.
Craig, çabalarının filmin karışık eleştirilerini açıklayabileceğini ve çabalarından gurur duymaktan çok uzak olduğunu ısrarla itiraf ediyor: “Yazmadığım bir yazar”.
Time Out’a şöyle diyor: “Kuantum üzerinde, biz bir karakolumuz vardı. Bir senaryonun çıplak kemiklerine sahiptik ve sonra bir yazarın grevi vardı ve yapabileceğimiz bir şey yoktu. Bunu bitirmek için bir yazar kullanamadık. Kendi kendime “Bir daha asla” derim ama kim bilir? Sahneleri yeniden yazmaya çalışıyordum – ve bir yazar değilim.
“Ben ve yönetmen bunu yapmalarına izin verilmişti. Kurallar, bir yazar olarak kimseyi istihdam edememenizdi, ama aktör ve yönetmen sahnelerde birlikte çalışabilirdi. Biz doldurulmuştuk. Hiç bir zamanki gibi bir devamı değildi, ama sonuncusu bittiğinde başlayarak, bir devamı olarak sona erdi … Şükür ki işe yaradı ve gangbusters gibi çalıştı. memnun hissetme seviyesinde, bir dahaki sefere daha iyi yapmak isterim. Bu benim için gerçekten önemli. ”
Craig şu anda Skyfall’u üçüncü sırada 007 olarak çekiyor.

Ad Reference ID: 4725af73509b090e

No Tags

128 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.