Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Balık Etli İstanbul Beşiktaş Etiler Bayan Sevda

  • Listed: Haziran 14, 2018 12:50 am

Escort İlan Açıklaması


Balık Etli İstanbul Beşiktaş Etiler Bayan Sevda

Leah Grant, annesi, Grace, 47 yaşındaki Kasım 2009’da Linlithgow, West Lothian’daki evlerinde bir nöbet geçirdikten sonra bilinçsiz bir şekilde yattığında yardım etti.
Leah, o zamanlar yedi yaşında, soğuk bir kafa tuttu ve annesi, 999’u aramadan önce ve acil durum operatörüne durumu hakkında önemli detaylar vermeden önce nefes aldığını kontrol etti.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Olay yerine çağrılan sağlık görevlileri daha sonra Leah’ın “neredeyse annesinin hayatını kurtardığını” ve eylemlerini öven olduğunu söyledi.
Şimdi dokuz yaşında olan Leah, St. Andrew’s Ödülü’nün üç üyesi arasında yer aldı ve cesareti dün Başbakan Yardımcısı Nicola Sturgeon’un ev sahipliğinde düzenlenen bir törenle kutladı.
Ayrıca cesurluğuyla tanınan 21 yaşındaki Strathclyde Polis memuru David Adam, 21 Haziran’da gaz boruları patlatarak intihar eden ve sakinleri tahliye etmeden önce Haziran ayında bir Glasgow binasının havaya uçurulması tehdidiyle intihar eden bir adamı tutukladı ve tutukladı.

Constable Adam’a ödülü, iki küçük çocuğu kurtarmak için Mayıs 2010’da Livingston, West Lothian’daki evinin yakınındaki bir gölete dalmış 16 yaşındaki okul çocuğu Aaron Love ile birlikte verildi.
O sırada Aaron, 15, çocukların iki arkadaşı tarafından uyarıldı. Suya sıçradı ve acil servisler gelmeden önce çifti emniyete çekti.
Bayan Sturgeon, Aaron, Leah ve PC Adam’ı Edinburgh’daki Bute House’daki bir törenle St Andrew’in Ödül madalyasını sundu.
Şöyle dedi: “Bir başka ayrıcalık ve diğer insanlar için endişe ve tehlike karşısında yapılan eylemler hepimiz için bir ilham kaynağı olan son derece cesur üç gençle tanışmak için inanılmaz derecede alçakgönüllüydü.

“Aaron, Leah ve David, istisnai cesaretleri için Brave @ Heart Ödülü almak için bağımsız bir panel tarafından seçilmiştir. Onların çabaları şu anda ilk ayrı St Andrew’ın ödül töreninde tanınıyor, ki bu da cesaretlerini hak ettikleri şekilde tanımak için uygun bir yol. ”

Ad Reference ID: 5955b2191b131b70

No Tags

77 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.