Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bankalar 2.5 milyar sterlin kadar tezgah tezgahına sahipti

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:39 pm

Escort İlan Açıklaması

Başbakan George Osborne, amacının “azami sürdürülebilir vergi gelirlerini” finansal hizmetlerden “yurt dışına sürmeksizin” çıkarması olduğunu söyledi. Plan, “bankalara kalıcı bir vergi” getirmektir.
Bazı bankacılardan, Osborne’un banka baskısı söylemini indirdiğini rahatlatıyordu. İngiltere’nin bütününde yüzlerce binlerce işin Britanya’nın finansal hizmetler için rekabetçi bir yer olduğuna bağlı olduğunu vurguladı.
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL!
Osborne ayrıca bankaları bu ayın sonuna kadar vergi kaçakçılığı konusunda yeni bir uygulama koduna imza atıyor. Şimdiye kadar 15 büyük İngiltere bankasının sadece dört tanesi uyuyor.
İngiliz bankacılar derneği genel müdürü Angela Knight, İngiltere’nin küresel bir finans merkezi olarak çekiciliğine olan etkisini değerlendirmek için gereken tüm ayrıntıların açıklanması gerektiğini söyledi. “Bugün alınan kararlar, tüm endüstri üzerinde bir etkiye sahip olacak ve Birleşik Krallık politikalarının diğer ülkelerle birlikte adım adım ilerlemesi için rekabetçi kalmaya devam edecektir.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.