Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Başpiskopos, harcama kesintilerine saldırdı

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:12 pm

Escort İlan Açıklaması

Şansölye Başbakanı George Osborne tarafından açıklanan kesintilerin ardından şu uyarıda bulundu: “Yatırımları azaltarak ve istekleri ezerek ekonomik bir düşüşten kaçamazsınız.”
Ve Başbakan David Cameron’un “İnsanların iktidarını” ilerletmek için tasarlanan “Büyük Toplum” fikrine atıfta bulunarak şöyle dedi: “Bir adam son zamanlarda bana sordu: ‘Büyük Toplum hakkında ne düşünüyorsunuz?’ Ben de ona şöyle dedim: ‘Büyük Toplum? Kilise 2000 yıldan beri bunu yapıyor!’ ‘
Başpiskopos şunları ekledi: “Bireylerin ve gönüllü grupların harekete geçmesini, topluluğumuzun içinde yer almasını, birbiriyle ilgilenmesini teşvik eden bir dizi Hükümet politikasında yeni bir şey yok.
“İngiltere Kilisesi gönüllülük hakkında her şeyi biliyor. Daha fazla insan, başka bir organizasyondan daha fazla kilise grubu için çalışma yapıyor. Kilise ziyaretçileri, her ay yerel topluluklarında 23.2 milyon saat gönüllü hizmet sağlıyor.
“İngiltere kilisesi sadece yerel toplumda kilise ibadetinin dışında, 16 yaşın altındaki yarım milyon çocuk ve 16 yaşından küçükler ve 16 ila 25 yaşındaki 38.000 gencin faaliyet göstermesini sağlıyor. İngiltere Kilisesi tarafından desteklendi.
Kilisenin gönüllülüğün önemini anladığını, ancak devletin “sorumluluklarının da olduğunu” unutmaması gerektiğini söyledi.
“Vergilerimizi ödememizin bir nedeni var. Çok para harcadığımız paranın çoğunun masrafları hafifleten milletvekilleri, itibarsız kumarhane tarzı bankalar ya da dolandırıcılık yapan insanlar için politik olarak doğru quangosları finanse etmek olduğunu varsaymak kolay olsa da aslında Devletin paramızla güçlü kamu hizmetlerini yürütmesini ve finanse etmesini bekliyoruz.
“Bu para nasıl yükseltilir sorusu başka bir soru. Ben bir ekonomist değilim ve politikacı değilim, fakat hayati kamu hizmetlerine yatırımı kesmek ve topluluklardan gelen yatırımları geri çekmek çılgınlıktır.
“Ekonomik bir gerilemeden yatırım keserek ve özlemleri ezerek kaçmazsınız.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.