Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Beeb silahlarına yapışacak

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:40

Description

BBC, onların ahlakına uygun olarak, Angola’daki yarı finallerden ve finallerden canlı açıklamalar yapmayı reddetmekle birlikte, küçük takıma eski düşman ortamı ve eski Kraliyet Denizcileri tarafından hazırlanan ilk yardım eğitimi verilmesi konusunda ısrar ettiler. En kötü durum senaryosu.
Dışişleri Bakanlığı, yedi maça ev sahipliği yapan Angola’nın en kötü bölgelerinden biri olan Cabinda’daki şeylerin beş ay önceki bir raporundan bu yana gelişmesine karşın ülkenin belirli bölgelerine seyahat etmenizi öneriyor.
Raporda, “2008’de tecavüz, cinayet ve kaçırma olayları da dahil olmak üzere şiddet içeren olayların rapor edildiği” Ağustos ayında uyardı. “Bu saldırıların sorumluluğunu üstlenen gruplar, yabancılara yönelik saldırılara devam etme niyetlerini açıkladı.”
Aynı zamanda BBC, Afrika Uluslar Kupası’ndan daha fazla yayın yapmamak üzerine güvenlik kaygılarından ziyade bir servetten utanç duyuyorlar.

    Daha önceki turnuvalardan canlı oyunlar taşıyan kırmızı düğme kapsamı, bilardo Masters ve Avustralya Açık tenisine ayrılmıştır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.