Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Benitez – Liverpool birleşimi kaldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:55

Description

Anfield şefi, kulüpteki en kötü büyünün ortasında soyunma odasını kaybettiğini fısıldadığını duydu. Sotirios Kırgızistan, Reds’e ikinci yarıda liderlik yaparak baskıyı hafifletmiş görünüyordu, ancak Robert Huth Stoke için 89. dakikalık bir dengeye kavuştu.
Benitez’in bir araya gelmesi için çağrı yapan İspanyol, “Ben çok memnun oldum, bunu yapabileceğim bir şey” dedi. Giyinme odasındaki sorunlar doğru değil. ”
“Oyuncuların tepkilerini görebildiniz, birisi Steven Gerrard ile ilgili bir sorun olduğunu söylüyor mu? Doğru değil, ekibi desteklemek için burada her şeyi söylüyordu.”
Benitez, Liverpool’u hak ettiği bir galibiyet olarak gördüğü Lee Mason’un soysal kararlarını vurguladı.
İlk yarıda, Lucas, kutuda bir Danny Higginbotham takımının altına düştüğünde dalış için ayrıldı ve Brezilya orta saha oyuncusu açıkça takılıp kaldığını gösteren tekrarlar yayınladı.
Ve son saniye içinde Benitez, Lucas’ın Dirk Kuyt’un dalış başlığı ile isabet etmeden önce kutuya geri çekildiğini ileri sürdü.
Benitez şunları söyledi: “Onlara yüzlerce kez tekrarlayabilirsin ve cezaları daima cezalandırılacağını söylerdin, kararlar yanlıştı. Oyuncular daha sonra öfkeliydi, herkes iki ceza gördüğünü görebiliyordu.
“Ancak işler yoluna girmediğinde devam etmelisin. Benim için en önemli şey, oyuncuların başından sonuna kadar pozitif olmasıydı ve kulüp için gerçek bir performans sergilediler.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.