Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Benitez sütleri Purslow güdü

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:06 am

Escort İlan Açıklaması

Yaz aylarında altı yıl boyunca yönetici olarak görev yapan Benitez, eski eşi Tom Hicks’in Reds için en kötü ihtimalle bu sezon Barclays Premier League’e başlamasıyla suçlandığını iddia etti. Inter Milan patronu, Hicks ve George Gillett’in geçen yılın yazında aşağıya doğru bir spiralin başlangıcı olarak Purlslow’u atamıştı.
Eski kulüpün Merseyside derbi yenilgisini Pazar günü ikinci masada bırakan Benitez’i izleyen Benitez, “Liverpool hakkında çok fazla konuşmamayı tercih ediyorum” dedi. “Bunun hakkında konuşmamayı tercih ediyorum çünkü hayranlarım için gerçekten üzüldüm. Hayranları izliyordum ve geçen gün yenilgi sonrası gerçekten üzüldüm.”
Eric Cantona’nın martılar ve troller içeren ünlü sözlerini anımsatan bir patlamada, Inter Milan boss Benitez, ayrılışına kadar giden bir şeyi bir şişe sütle karşılaştırdı.
“İspanyolca’da bir deyişimiz var,” Bir şişede beyaz sıvı süt olmalı “dedi.
Liverpool’u Premier Ligi’nde 2009 yılında ikinci sıraya getiren ancak sadece geçen yedinci dönemi yönetebilecek olan Benitez şunları ekledi: “Bu ne anlama geliyor? 86 puandan sonra ve ligde ikinci bitirdikten sonra ne değişti?
“Amerikalılar, yeni bir yönetici direktörü seçtiler ve her şey değişti. Peki, ne değişti?
“Yönetici direktör tüm kararlarda yer alıyor: yeni avukat, yeni basın şefi, yeni yönetici, dokuz yeni oyuncu, yeni sağlık personeli, yeni fitness koçları – her şeyi değiştirdiler. Başlangıçta, konuşan yönetici direktörü değiştirdiler. bazı oyuncularla ve geçmişte yaptığımız her şeyi değiştirdiler.
“Yani, tekrar neler olup bittiğini sormak istiyorsanız, basit: bir şeyleri değiştirdiler ve sonunda her şeyi değiştirdiler. Yani, bir şişedeki beyaz sıvı: süt. Kimin suçlandığını bileceksin.”
Konuya daha fazla basıldığında, Benitez sadece şöyle demişti: “Bir şişede beyaz sıvı. Eğer John’u sütyen adamda yaşadığım yerde, bu şişeyle birlikte görürsem, ‘Bu süt, elbette’.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.