Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Beylikdüzü Bayan Partner Sıla

  • Listed: Mayıs 12, 2018 9:46 pm

İstanbul Escort


Beylikdüzü Bayan Partner Sıla

Yüksek sokakları canlandırmak için hareket ediyor ve müşterileri çekmek için mücadele eden alışveriş merkezleri, ulusal pazar günleri için planlar ve sokak tezgahlarını kurmayı kolaylaştırmak için kuralların gevşetilmesi de dahil olmak üzere ortaya çıkarılacak.
TV perakendecisi uzmanı Mary Portas, Hükümet tarafından mağaza kapanışına yardım etmesi istendikten sonra daha müreffeh yüksek sokaklar geliştirmeyi amaçlayan bir incelemeyi açıklayacak.
BBC programının Mary Queen of Shops’ın yıldızı Bayan Portas, yerel halkın gürültüsünü en aza indirgemek için gece teslimatlarında kısıtlamalar da dahil olmak üzere, yüksek caddeli tüccarların aksadıyla ilgili yönetmelikler önermesini bekliyor.
Bayan Portas’ın şehir dışındaki perakende gelişmeleriyle ilgili bir moratoryumu desteklemeye karar verdiği ve bazı iş gruplarının şehir merkezindeki mağazalara büyük bir destek sağlayacağına inandığı anlaşılmaktadır.
Raporun, iç ve dış pazarları teşvik etmek ve mağazalara yönelik trafiği artırmaya yardımcı olmak amacıyla ulusal pazar günü için planlar önermesi bekleniyor.
İngiliz Perakende Konsorsiyumu’ndan Richard Dodd şunları söyledi: “Raporda, birlikte ele alındığında ve benimsenirse sorunlu birçok caddede bir fark yaratabilecek çok sayıda mantıklı fikir var gibi görünüyor.
Bayan Portas, “Son iki yıl içinde şehir merkezi boşluk oranlarının ikiye katlanmasıyla, yüksek sokaklarımızı kurtarmak için harekete geçme ihtiyacı hiç bir zaman daha iyi olmamıştı.”
Ancak, konsey liderleri Portas’ı onlarla istişare etmedikleri için eleştirdiler.
Yerel Yönetim Birliği’nin ekonomi ve ulaştırma kurulu başkanı Peter Box şunları söyledi: “LGA, cadde incelemesinin sonuçlara varması üzerine konseylerin yerel uzmanlığının göz ardı edileceğinden endişe ediyor.İnceleme, konseylerin görüşlerine katılmalı Yerel halkın ihtiyaçlarını karşılamak için yerel halkın güvendikleri kişiler.
“Konseyler, yerel ekonomileri büyütmede ve yüksek sokakları iyileştirmede çok önemli bir rol oynuyor ve bunu başarmaları için uygun şekilde danışılması gerekiyor. Mary Portas’ı yerel yüksek sokakları nasıl destekleyebilecekleri konusunda konseylerle tartışmaya çağırıyoruz.”

Ad Reference ID: 2965af73698e77dd

No Tags

115 total views, 4 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.