Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Binlerce kişi protesto mitingine katıldı

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:07 am

Escort İlan Açıklaması

Çarşamba günkü kapsamlı harcama incelemesine göre milletvekillerinin iş, ücret, emekli maaşı ve hizmetlere yönelik tehdidi hakkında konuşmadan önce, 14 yaşındaki bir kız öğrenci ve Sherlock Holmes oyuncusu Benedict Cumberbatch’tan sendika liderlerinin konuşmasını coştular.
Unison, Muhafazakâr milletvekillerinin, göstericileri toplantıdan kaçınmak için Başbakan David Cameron ile aceleyle düzenlenmiş bir toplantıya katıldığını iddia etti.
TUC, Birleşik Krallık genelinden 3 bine kadar insanın protestolara katıldıklarını, 2.200 Westminster Merkez Salonuna taşınmasını, yüzlerce kişinin içeri giremediğini ve Parlamentodaki yerel milletvekilleriyle tanışmak için yüzlerce daha fazla kuyruğa gireceğini söyledi.
Unison genel sekreteri Dave Prentis şunları söyledi: “Koalisyon kamu hizmetlerine bir testere alıyor ve bir açıktan değil de bir ideoloji yüzünden saldırıya uğradık. Tüm kamu hizmeti sendikaları arasında bir ittifak kuracağız. ödemeyi dondurun, emekli maaşlarını koru ve kesintileri durdur. ”
Bay Prentis, Tory milletvekillerini “korkak” olarak nitelendirerek şunları ekledi: “Tory milletvekilleri, yüzlerce kilometre yol kat ettikleri zaman, seçmenlerinin sırtlarını döndüklerinde öfkelendim.
Doğu Londra’daki Leytonstone Okulu’ndaki 14 yaşındaki bir öğrenci olan Lizzie Louden, Hükümet’in Gelecek için Yapı Okullarını iptal etmeden önce öğrencilerin binalarda iyileştirmeler beklediğini söyledi. Kararda “öfkeli” olduğunu söyledi, bazı binaların asbest içerdiğini söylerken, tuvaletler tuvaletleri kullanmayı reddettikleri için “korkunç” bir durumdalardı.
Oyuncu sendikası Equity’nin temsilcisi Bay Cumberbatch, eğer sanat finansmanı canlı tiyatro izlemek için çok pahalıymışsa, sadece “Tory oğulları ve kızları” önünde gösteri yapmak istemediğini söyledi. Sanat, dünyaca ünlü filmleri ve oyunları yaratan karlı bir endüstriydi ve% 25’lik kesintilerin “büyük bir fark yaratacağı” konusunda uyardı.
TUC genel sekreteri Brendan Barber, Hükümetin kesinti programının ekonomik bir zorunluluk değil, Britanya’yı “daha eşitsiz, daha kaba ve daha nezih bir ülke” haline getirecek siyasi bir seçim olduğunu söyledi.
Birliğin ortak lideri Tony Woodley, Hükümet tarafından zorlanan her dört kamu sektörü işi için özel sektörde üç kişinin daha olacağını söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.