Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bir Adil Bakire: Joyce Carol Oates

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:20

Description

Bir gün iki genç masrafıyla karşı karşıya kaldıkları yere, kendisine anında ilgi duyan meşhur bir yerel ailenin 68 yaşındaki fıstığı olan esrarengiz Marcus Kidder tarafından yaklaşılıyor. , çok genç tipik korkunç, ayrı tutumlara rağmen.
Çaydanlığı çayına çağırıyor, sonra onun için poz vermeye davet ediyor çünkü bir sanatçı ve yazar olduğu gibi, en önemlisi Katya’nın gözünde zengin. Okuyucu başından itibaren bunun iyi geleceğinin ve okuyucunun haklı olacağının farkında olacaktır.
Bu muhteşem bir roman (satır aralığı, bölüm ayırma ve kitabın romanın tanımlamasına pek yer vermeyen kısımlara bölünmesi gibi çok liberal bir biçimde kullanılması ile 231 sayfalık bir metinde), tek bir sözcükten değil, nesir kullanımından yararlanarak. yer dışında.

    Sahneler ve arka planlar yalnızca dikkatli seçilmiş birkaç cümleyle oluşturulmuştur; Katya’nın güney Jersey’deki acımasız, işçi sınıfı arka planı, alkolik, karışıklık yaratan annesi kızı, şiddetli kuzeni Roy Mraz ve her şeyden önce Marcus Kidder’ın zarif, asil sahibi, ekili dünyasını güzel eviyle taruyor,
kitap kaplı odalar, sahneyi belirleyen klasik müzik.
Kitabın adı bir masalı anımsatıyor ve bu kitap pek çok açıdan Grimm çeşidinden çok fazla olsa da. Katyanın yönlendirdiği karanlık bir baştan çıkarıcı şey, kalbinde, dedesi olarak yeteri kadar yaşlı olsalar da, ikisinin ikisinin kararlı olduğu sofistike bir adam tarafından manipüle edilmesinden habersiz. Ruh eşleri.

    Baştan çıkarmanın tüm unsurları vardır: Hediyeler, şarap ve her şeyden önce para, Bay Kidder için Katya’ya onun için model oluşturması için para verir. Bu çok romantik olmayabilir, ancak kesinlikle gerçekçidir.
Ona dikkat etmesi gereken sorumlu bir yetişkinin olmadığı pis fakir bir geçmişten Katya, yırtıcı bir adamın ilerlemelerini anlamaktan çok daha savunmasızdır.
Kitabın sonundaki bükülme, Katya’nın çok uzaklaşmak istemeden, gecenin gelin olduğu kadar güzel bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu kitap hakkında unutulmayacak bir şey var: parlak yaz mevsiminde gerçekleşmesine rağmen, karanlık, gotik bir hayalet hikayesi olmaktan bir adım uzakta, yine de çok canlı olan karakterlerle karşı karşıyayız.

    VERDİC 4/5
Quercus, £ 15.99

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.