Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Borç alma rakamları için Kırmızı Eylül

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:09 pm

Escort İlan Açıklaması

Beklenenden daha yüksek olan rakam, Başbakan George Osborne’un beklenilen harcama incelemesini açıklamaktan sadece birkaç saat önce açıklandı. Bu, ülkenin bütçe açığını kesmeyi amaçlayan kamu kesimi kesintileri anlamına geliyordu.
Rakamlar İngiltere’nin net borcunu 842,9 milyar sterlin olarak açıkladı, Ulusal İstatistik Bürosu (ONS), GSYİH’nın% 57.2’sini kaydetti. ONS, şu anki mali yılın ilk altı ayında borçlanmanın  73,5 milyar pounda olduğunu açıkladı.
Haziran ayında yapılacak acil bütçe bütçesinde, Bütçe Sorumluluğu bağımsız Ofisi, 2009 mali yılında year 155 milyar sterlin değerinden – bir bütün olarak mali yıl için 149 milyar sterlin borçlanması – ve net borcun GSYİH’nın% 61,9’u olmasını öngörmektedir. Mart ayı sonuna kadar.
Capital Economics’teki İngiltere ekonomisti Samuel Tombs, mevcut kamu borçlanmasının, OBR tahminlerini vurmaya çalıştığı ve bugünkü harcama incelemesine ilişkin daha fazla endişe uyandırmaya çalıştığı için Hükümeti engelleyeceğini söyledi.
Şöyle demişti: “Öncelikle, önceki aylarda borçlanmanın beklenenden daha iyi olması nedeniyle, bu rakam, geçen yılın aynı rakamının 4 milyar sterlininin altında, year 73,5 milyar sterlinlik mali yılın ilk altı ayında kümülatif bir borçlanma toplamı bırakıyor.
“Ancak Eylül’in aşırı performansı, Hükümetin Haziran’daki Bütçe tahminlerini karşılayabilme yeteneğinden şüphe ediyor ve harcama incelemesine gölge düşürüyor.”
Eylül ayında, Hükümet harcamalarının Eylül ayında 50 milyar sterline yükseldiği ve ONS’nin savunma ve sağlık bütçelerine yönelik harcamalarla gerçekleştiği belirtildi.
Son rakamlar, bir önceki yıla göre 38 £ 38 milyar – Â £ 2,7 milyar rece vergi makbuzları ile bazı toparlanma işaretleri gösterdi.
ONS rakamları, Hükümet tarafından mali müdahalelerin etkisini kapsam dışı bırakmakta olup, bu durum, kısmen kamulaştırılan bankaların kâr katkıları nedeniyle genel borçlanmayı azaltmaktadır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.