Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Botox Bebekleri

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:17 am

Escort İlan Açıklaması

Ailem ve yakın arkadaşlarım ne hissettiğimi anladı.
Aralık 2008’de öğle yemeği için 25 yaşındaki Kat Fryer isimli eski bir arkadaşla buluştum. Ne kadar taze yüzlü göründüğüne şaşırdım. Cildi parlıyordu ve o kadar kendine güvenen ve mutluydu.
Kat’ın, birkaç hafta önce Botox’a sahip olduğunu itiraf ettiği iyi bir anlaşma yaptık.
Botox’u her zaman 40’lı yaşlarında insanı tekrar gündeme getirmek istediğimde şok oldum.
Kat harika görünüyordu. Cildinin çok düzgün ve çizgisiz olduğu için nadiren temellerini giydiğini söyledi.
Dergilerde gördüğüm resimlerden Botox’un insanların yüzlerini gergin görünmesine neden olduğunu düşündüm ama Kat gerçekten doğal görünüyordu.
Belki Botox alnımdaki derin oluğun düzeltilmesi için bir cevaptı?

    Çizgiden kurtulmak için seçenekleri tartışmak için GP’imle bir randevu yaptım. Botox hakkında biraz endişeliydim ve sadece 27 yaşındayken acele etmek istemiyordum. Doktor hattın yaşla daha da kötüleşeceğini açıkladığında, kendimi hasta hissettim. Botox’un yardım edip etmeyeceğini sordum. Kesinlikle derinliğini azaltacağını ve mükemmel bir çözüm gibi göründüğünü söyledi.
Eşim Dan, 27 ile konuştum. Çok destekleyiciydi ve Kat ile aynı kliniğe gitmeyi önerdim çünkü sonuçlar onun için çok iyi oldu.
2009 yılının Mart ayında Dan ve ben Dr. Ber Khanna’nın istişare için Reading, Berkshire’daki kliniğine gittik. Gerçekten gergindim ama Dr Khanna prosedürü açıklarken beni rahatlattı. Çok basit ve hızlı geliyordu.

    Tedaviye aldım, Botox doktor tarafından alnıma enjekte edildi ve saniyeler içinde bitti.
Sonuçları gördüğümde gülümsemeyi kesemedim. Çizgi dramatik biçimde soldu, ben çok etkilendim. Dan çok şaşırmış görünüyordu ve eve giderken bana bir şeyler bile verebileceğini söyledi.
Daha önce, çenesinin uzunluğunu koşturan ve her zaman çıldırmış gibi görünmesini sağlayan “Gordon Ramsay çizgileri” ile ilgili olarak onu kızdırmıştım.
Altı ay sonra, toparlanma zamanım geldiğinde, Dan itiraf etmek istediğini itiraf etti.
Yeterince tavsiye edemezdim. Yaptığımdan beri, vaktinden çıkmak için yeterince güvende hissettim ve hatta sonuçlarımı göstermek için yüzümü kopardım.

    Geçen sene ağustos ayında Dan ve ben Khanna’nın kliniğine tekrar gittik, böylece Botox’u beraber geçirdik.
Arkadaşlarımıza söylediğimizde beraber yaptıklarını düşündük, şaka yaptığımızı düşündük. Ebeveynlerim yaptıklarının nedenini anladılar, ancak Dan hakkında genelde şüphe duyuyorlardı, çünkü genelde erkeklerin sahip olduğu bir şey değil.
Dan’ın sonuçları gerçekten etkileyiciydi. Daha çok mutlu bir adama benziyor.
Her zamankinden daha fazla erkek Botox’a sahip çıkmayı tercih ediyor, dolayısıyla Dan’in sorununu görmüyorum.
Birkaç hafta içinde bir sonraki seansımız olacak ve bekleyemeyiz. İşim bittiğinde Dan’in yanında olması güzel ve o da beni orada geçirmeyi sevdiğini biliyorum.

    Bazı insanlar Botox için çok genç olduğumuzu düşünebilir, ama bunu başarmak, kendimizi daha genç ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağladı.
Dan diyor ki: “Nasıl olduğunu görmek için Botox’um vardı. Rugby’deki takım arkadaşlarım beni dalgalarımla dalga geçiyordu ve Botox’un onlardan kurtulabileceğini görmek istedim.
“Laura’yla bir anlaşma yaptım, eğer onunla Botox’um varsa, benimle ragbi gelmek zorunda.”
EMMA GRACE SMITH ile röportaj

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.