Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Boyle genç boğaları hakkında açılır

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:14 pm

Escort İlan Açıklaması

Amerika’da son haftalarda bir dizi zorbalıkla ilgili intiharın ardından şu anda haberlerde büyük bir sorun yaşanmasına rağmen, Boyle, 19: 00 Salı günü Oprah Winfrey Show’da göründüğü zaman, kurbanların kötü durumları hakkındaki farkındalığı artıran ünlülere katıldı.
O otobiyografisinde otobiyografisi hakkında yazdığı İskoçya’daki okul günlerinden bahsederken, Boyle doğduğum kadın, Winfrey’e “Bir şey söylüyorum, bir sigarayla kıyafetimi yakıp beni gezdirmeye çalışıyor” dediler. bunun gibi.
“Gerçekten insan değildi ve kafamın başına vuruldum ve bunun gibi şeyler. Bu fiziksel bir şeydi, ama en çok acı veren psikolojik şeydi – isim aranması, tekrarlayan isim … onlar çok hoş değildi.
“Beni hiç kimse sevmiyormuş gibi hissettiriyordu, (gerçekten) önemli değil – Ben sadece bir hedeftim. Bir kere güç verdikten sonra, o zaman senin elinde bir bekçi var.”
Boyle, her zaman genç işkencecilerinin ona ulaşmasına izin vermezdi: “Onları peşinden koştum …” Seni alacağım! ”
Ve en kötü zorbaları kazanmak için şarkı söyleme becerilerini kullandığını açıkladı.
Wild Horses’ın hit oyuncusu Oprah’a şunları söyledi: “Bir şeyde iyi davranıyorsunuz ve birisinin saygısını kazanmaya çalışıyorsunuz ve bu benim şarkımla yapmaya çalıştığım şey.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.