Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Brady ve Co Iron elle hakim olacak

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:50

Description

Ancak, Birmingham’ı 16 yıl önce ve Karren Brady’ye karıştıklarında şu anda aynı kulübüyle karşılaştırırsanız, West Ham’ın kurtulduğuna inanmak için bazı gerekçeler olabilir. Gianfranco Zola, St Andrews’de hüküm sürdüklerinde istihdam edilen birçok Birmingham müdürüyle temas kurarak, günlük yaşantının ne olduğu ve hala hakiki bir erkek dünyasına giren bir kadın olan Brady ile çalışmak gibi bir şey olduğunu göstermesi değerinde olabilir. ama kim kendi elinde tutabilir.
Başkan Vekilliği ve kulübün birçok yerinde işten çıkarmalar bekliyorum, maliyeti yüksek bir öncelik taşıyor.
Hem Sullivan hem de Gold, West Ham için sevgisini itiraf etti. Devralırken Sullivan “Doğru aklındaki hiç kimse bu kulübü satın almaz, fakat gerçek aklımızda olmamamıza rağmen biz taraftarız” dedi. Fakat bu onların iş adamları olduklarını yalan söylememelidir. Sullivan ayrıca şu sözlerle de aktarıldı: “İyi olduğumuz yerden devam et ve anlaşmalıyız.”

    Tüm oyuncu transferlerinin Sullivan, Gold ve Brady’nin üçüncüsünün hepsi ya da birisi tarafından yürütülmesini bekliyorum. Oyunun yolu bu şekilde hareket etmiştir.
Yöneticiler, zengin, güçlü sahiplerin sorumluluğunu üstledikleri ve işlerinin birçok yönüyle son sözü isteyecekleri gibi ana antrenörlere daha çok benziyor. West Ham’ın sağladığı avantaj, yeni sahiplerin İngilizce olması, profesyonel bir kulüple çalışma deneyimine sahip olması ve bu ülkedeki futbol kültürünü anlaması ve geçtiğimiz on yıl içinde sokaktaki sıradan insanın ne anlama geldiğini anlaması. Oyun ondan alındı.
Yeni sahiplerin, taraftarların çıkarlarının gündemin en başında olacağını ifade ettiği bir kulüp devralmaya şahit değilim. Ve bunun anlamı, biletleri, stadyumdaki yiyecek ve içecek bedelini, tuvaletlerin durumunu ve destekçiyi, o kulübe ait olduğunu ve kulüpten kendisinin umurunda olduğunu hissetmek için gereken her şeyi ifade eder.

    Çoğu yabancı sahibinin, oyunun kalp atışı ne demek olduğunu çok az veya hiç anlamamıştır. Elbette bu suçlama West Ham’de düzeltilemez. Doğal olarak, kazanma oyunları gündemin en üstünde olmak ve Premier League statüsünü korumak zorundadır.
Ancak transfer ücretleri, oyuncu maaşları ve temsilcilik komisyonlarının çoğu durumda ortalama oyuncu olabilecekleri için ödeme yapma işi özenle ele alınmalıdır. Brady’nin bu konudaki rolünü fazla hesaplamayın. İyi ve keskin, ancak bugünün mali açıdan motive olmuş futbol dünyasında sahip olmanız gereken kötü ve vasıflı olma özelliklerine de sahip.
Premier League kulübünün büstü geçeceği ve Portsmouth olmadığı söylentileri dolaşıyordu. Çoğu kişi West Ham’i tercih ederdi. Durum böyle değil – şimdilik. Malları teslim etmek Sullivan, Gold ve Brady ile birlikte.

    Onlar ve kulüp birbirleri için yapılır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.