Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Brody Giallo üreticilerini dava ediyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:20 pm

Escort İlan Açıklaması

Oscar ödülü, yönetmen Dario Argento’nun filminde oynayacak bir ‘oyun ya da öde’ anlaşması vaadinde bulunarak, filmin yapılıp yapılmadığı için 426.666 sterlinlik bir ücret alacaktı.
Filmde prodüksiyon başladıktan sonra Brody, filmin uygun şekilde finanse edilmediğini ve ücretinin üçüncü taraf bir hesapta bulunmadığını öğrenir. O, yeni bir sözleşme imzaladığını ve ödemeyi ertelemeyi kabul ettiğini iddia ediyor, ancak filmin resminde ödenene kadar “rıza gösterme” hakkına sahip olmasına izin verildiği takdirde.
Ancak, yeni davada geçen hafta California federal mahkemesinde (begs11Oct10) dosyalanan Brody, hiç bir zaman kendi ücretini almadığını ve Hollywood Reporter’a göre 1,3 milyon sterlinlik bir dağıtım anlaşması hakkında yanıltıldığını iddia ediyor.
Piyanist yıldız, yapımcıların filmleri kabul ettikleri gibi bırakmalarını istedi, ancak hiçbir fayda elde etmemelerini istedi.
426,666 sterlinlik ücretini, sözleşme ihlallerini, dolandırıcılığı, kamu imajını adil bir şekilde ele geçirme ve suiistimalini ihlal ettiği için 1.3 milyon sterlinlik ücretini ve DVD’deki filmin yayınlanmasına karşı bir ihtilafını arıyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.