Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Buzluk göleti sonbahar çocuğu hastanede öldü

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:55

Description

Tommy olarak bilinen Thomas Hudson, 5 Ocak’ta Thackam, Berkshire yakınlarındaki Crookham Common’teki bir evin bahçesindeki altı ayaklık göletten çekilmeden önce yarım saat su altında kaldığı düşünülüyor.
Oxford Radcliffe Hastaneleri NHS Trust, Oxford’daki John Radcliffe Hastanesi’ne götürüldüğünde, Perşembe günü “barış içinde” öldüğüne kadar hayatıyla savaştığını söyledi.
Tommy’nin oyun arkadaşı, soğuk havada suya düştükten sonra alarmı kaldırdı.
Tommy’nin akrabalarından biri olduğu düşünülen bir kadın, acil hizmetler geldiğinde paramedikler tarafından muayene edilmesi gereken suyun içinde zaten onu arıyordu.
Tommy sudan çıktığında maviydi ve tepkisizdi, ancak genç yaşının hayatta kalma şansını artıracağı umuluyordu. Operasyona gittiğinde hastaneye kaldırıldı.
Çocuğun buzda yürümeye çalıştığı veya kazayla yere düştüğü bilinmiyor ancak olay yerindeki olaylardan birisi olan paramedic Hugh Whitaker başkalarını dondurulmuş göletlerden uzak durmaya çağırıyor.
Thames Vadisi Polisi, oğlanın Newbury Racecourse yakınında bulunan Burys Banks Road’da gölete nasıl düştüğü üzerine bir soruşturma başlattı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.