Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Calderwood manzaraları yüksek ayarlar

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:03 pm

Escort İlan Açıklaması

Calderwood, Cumartesi günkü Clydesdale Bank Premier League çatışmasının ötesine geçip bir “kasırga” sonrası birkaç gün geçemedi. Kulüp, Pazar günü müzakereleri hızlandırmadan önce Cuma günü onunla temas kurduğunu ve Pazartesi günü imzalanan üç yıllık bir sözleşmeyi . Ancak, Celtic ve Rangers’ın Pazar günü Eski Firma derbisine girmesine rağmen sekiz maçtan sonra SPL’de mükemmel kayıtlara sahip olmasına rağmen uzun süreli hırslar oluşturmada hiçbir zararı olmadığını gördü.
Calderwood, “İlk iki seviyeye kadar olabildiğince yaklaşmamız gerekiyor ve nihai başarı onlara meydan okumaktır.” Dedi. “Daha önce yapıldı, bazı insanlar bir daha asla yapamayacağını söyledi, ama eğer buna karşı bir hırsınız yoksa … bence adım adım atmalı ve oraya varmalıyız.”
O ekledi: “Mali durum ile, asla bilemezsiniz. Futbolda bir akşam var.”
Son 15 sezonda sadece Hearts Eski Firmayı böldü ve Hib’ler 1975’ten bu yana ilk ikiyi bitiremediler, ancak Calderwood büyük ikisinin giderek azalan mali gücünün sürekli bir meydan okuma için kapıyı açabileceğini düşünüyor.
Calderwood’un acil hedefi, takımın Alistair Stevenson ve Gareth Evans’ın koçu altında Paskalya Yolu’nda Kilmarnock 2-1’i yendikten sonra Cumartesi günü sadece ikinci galibiyetini iddia etmesine rağmen, kararlı Hibernian’ın sezonuna yardım etmektir.
Hibs, eski Northampton ve Nottingham Orman müdürü Calderwood’un ilk Edinburgh derbisini Paskalya Yolu’nda deneyimlemeden önce Aberdeen ve Dundee United’a karşı oyunları zorlaştırdı.
Calderwood, “Bizim isteğimizi, bulunduğumuz noktadan biraz daha yüksek olma isteğimizi ayarlamalıyız.” Dedi. “Ama hayranlara başarı açısından ne istediklerini veriyoruz – kazanılacak kupalar var ve ligde başarılı olmaları gereken bir pozisyon var ve buna olabildiğince yaklaşacağız.”
Hibs başkanı Rod Petrie, Calderwood’un İngiltere’deki oyuncuları bildiğini, dört bölümün hepsinde çalışmış olduğunu kabul etti. Ve yeni müdürünün Ocak ayında kendi kadrosunu güçlendirmek için uygun fonları olup olmayacağı sorulduğunda meydan okuyarak karşılık verdi.
Petrie, “Son altı yılda, her yıl bütçeye ekledik ve bir yıl önce harcadığımızdan biraz daha fazla harcadık.” Dedi. “Bütçemiz, en üstteki ikisinin dışında rekabet ediyor. Elimizdeki bütçeyle yapabileceğimiz kadar başarı elde etmek bize kalmış.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.