Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Canavar’ plaj kulübesi kalabilir

  • Listed: 2 Ekim 2017 02:45

Description

Simon Saunders, küçük bir ahşap kulübeyi yıkarken sakinlerin protestolarını provoke etti ve komşularına hakim bir dağ evi aldı.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Fakat West Bexington’daki yerel konsey, Dorset, planlama izni vermişti.
Komşusu aynı şeyi kulübesine yapmaya teşebbüs ettiğinde, konsey reddetti. Başvuran, bir planlama müfettişine itiraz etmiştir.
Müfettiş Gyllian Grindey, reddini destekleme kararında Bay Saunders’ın dağlık alanının pişman olacağını söyledi. Dedi ki: “Bu talihsiz bir görünüm ve bu nedenle takip etmek için iyi bir örnek değildir. Bu (yeni) dağ evi genişlemesine izin verilirse, diğer uygulamalar takip edilecek ve karşı koyulması zorlaşacak. ”

    Sakinler, Bay Saunder’ın komşusunun kulübelerini genişletmesine izin vermeme kararı karşıladı. West Bexington Miras Grubu’ndan Lester Cowling, “Bu, Dünya Mirası Sahili’nin bu streçinin bozulmadan kalacağı ve Sandbanks’a rakip olmaması anlamına geliyor.
“4 numaralı dağ evi (Bay Saunders’ın) boğazın başparmağı gibi sopa yapmaya devam ediyor. On yıllardır bir leke olabilir. “Atom spor otomobilini tasarlayan Bay Saunders, Thirties dağ evi için 235.000 £ ödedi ve 2007 yılında yerine geçmeyi planladı. Yeni ahşap kulübe maliyeti 20.000 pound olarak tahmin edildi.
West Dorset Belediye Meclisi, yeni kulübenin bir önceki kulübe benzer boyutta olacağına inandıkça, ona öncülük etti.

    Eski dağ evleri 18ft genişliğinde, 15ft derinliğinde ve 9ft uzunluktadır. Bay Saunders’ın dağ evi 26 fit genişliğinde, 24 fit derinliğinde ve yaklaşık 15 fit uzunluğunda.
Konsey sakinlerden özür diledi ve bir hata yaptığını itiraf etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.