Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Capello İtalya’yı finalde istiyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:15

Description

İtalyan takımı, İngiltere takımının Güney Afrika’da en üst seviyeye çıkma kalitesine sahip olduğuna ve ülkesinin 11 Temmuz’da Johannesburg’daki finalde hayalindeki rakipleri olacağına itiraf ettiğini söyledi.
Canal Plus Fransız televizyon kanalı konuşmasında “İngiltere ve İtalya arasında finali, İtalya’da da benim için ve hepimiz için en mutlu anı milli marşlar sırasında olacak” dedi. Fakat farklı bir takımım shirt şimdi ve İngiltere gömleği için çalışmalıyım. ”
Grup aşamasında ABD, Cezayir ve Slovenya ile yüzleşmek için tarafı çizilen Capello, “Takımım güçlü, taraftarlar bizde olduğu gibi gurur duyuyoruz, oysa bir Dünya Kupası var. için ve amacımız finale ulaşmaktır. ”
Eski AC Milan, Real Madrid ve Roma teknik direktörü, disipline karşı hayırlı duruşunu tekrarladı ve oyuncularına her zaman herkesin saygı gösterilmesini talep edecek.
“Saygı eksikliğini kabul etmiyorum, zamanında olması, soyunma odaları kurallarına ve masa görgülerine saygılı olması demek” dedi.
“Bir grup oluşturmak için gerekli kurallar bunlar.Bu şekilde benim yönettiğim kulüplerde çalışmak daima sonuç verdi.
“Çalıştığınız insanlara saygı göstermelisiniz – daha mütevazı işleri olanları, kağıtları getiren adamı, kiti yıkayan adamı.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.