Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Çekiçler ve Rovers rekor kırdı

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:50

Description

Yeni ortak sahipler David Sullivan ve David Gold’ın başarılı devralmalarını izleyen Hammers, bol miktarda mağlubiyet yaşadı ancak ikinci yarıda yeniden takma Carlton Cole’u piyasaya sürdükten sonra bile bir keskin nişandan yoksundu.
Morten Gamst Pedersen’in 25 metrelik serbest vuruş hattına çarpıp dururken, Rovers şansın en iyisini seçti ve Jason Roberts yerine Robert Green’i 15 dakika geride bırakırken yenemedi.
Ev sahibi yavaş yavaş Valé Behrami ile Alessandro Diamanti tarafından yapılan sol kanattan boşa çıkartıldı.
Jack Collison ve Behrami daha sonra birbirlerine karıştılar, çünkü 18 yardlık alanda kendilerini gösteren gevşek bir top vardı.
Diğer taraftan nadir görülen bir anda, Nikola Kalinic, Jonathan Spector’ın baskısı altında gitti, ancak hakem Peter Walton yarı kalpli ceza itirazlarını elinden kaçırdı.
Yariyilin hemen öncesinde, Rovers öne geçmek için inç içerisine girdi.
Behrami Pedersen’i yaklaşık 25 metre yolladı. Orta saha oyuncusu vuruşunu kendisinin aldı ve çaba sarf ettiği yeşil vuruşuyla Çapraz Çarpışmayı görmek talihsiz oldu.
Rovers, Roberts’ın Kalinic’in yerine geçtiğinde, Rovers, Pedersen’in kaleye doğru sürüşe elini uzatmadan önce Roberts’ın hücumuna bazı yeni ayaklar attı ve kolu Mark Noble’ı vurduktan sonra Cole Gael Givet’in vuruşunu temizledi.
James Tomkins’i ceza sahası içerisinden silkerek, 12 metreden sonra, İngiltere kalecisine çok yaklaştığında yedek oyuncu Yeşil’i yendi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.