Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Celestial Halo çitler üzerinde Ruby Walsh için parlamıyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:49 pm

Escort İlan Açıklaması

1-4 favori olarak gönderilirken, 2009 Şampiyonu Engel’indeki yarışmacılar, rakip rakiplere karşı basit bir görev üstlendiler.
Her şey çığlık atmaya başladığı yere kadar çektiği direğe kadar gün ışığını bolca verdiği için senaryo yapacaktı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Bu, Jocheski’nin 50-1 şansını kaybettiğinde daha fazla şoku önleyen Diamond Brook’a zafer kazandı.
Celestial Halo’nun sürücüsü Ruby Walsh’a göre, “Bundan önce süper zıpladı, daha yeni başladı” dedi. “Burada, Arkle’den daha iyi bir şey yaptı.” Mart ayında Cheltenham Festivali’nde bulunan Arkle Chase, artık pek olası görünmüyor. Gelding’in enjekte edilen eğitmeni Paul Nicholls şunları söyledi: “Bu ideal değil, elbette, ve şimdi tahtaya geri döndü, ancak başlangıçlarda çok sayıda at düştü.

    “O zamana kadar güzel bir şekilde atlamıştı – sadece ona atladı ve engellerin üzerindeki özelliklerinden biriydi. Çitler almayacak, ama başka bir okula sahip olacak ve Andy ile (Stewart, sahibi) bir konuşma yapacağız ve ne yapmak istediğimizi göreceğiz. ”
Açılış etkinliğinde Nicholls, Garton King’in istikrarlı arkadaşı Royal Collonges’ı yenmesiyle başarılı oldu. İkincisi antrenörün yeğeni Harry Derham için ilk sürüş oldu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.