Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Chemmy Alcott: Güzellik ve pist

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:40

Description

27 yaşındaki adam, gelecek umutlarını Vancouver, Kanada’daki önümüzdeki ay yapılacak maçlarda da gerçekleştirecek.
Chemmy – onun tam adı Chimene – Downhill, Süper G, Dev Slalom, Slalom ve Süper Kombine altın için gidiş olacak. Dün Sunday Express’e “Olimpiyatlar bir saplantı haline geldi ve ben çocukluğumdan beri altın kazanmayı hayal ettim.
“İki kez yarıştım, ancak bu kez daha güçlü ve daha olgunum, bu yüzden şanslı üçüncü kez şanslı” dedi.
2006’da Torino’daki son Kış Olimpiyatları’nda Downhill’de 11. oldu. İngiliz Kayak ve Snowboard Federasyonu geçen hafta idareye girme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu duyurunca bu yılki rüyaları neredeyse kesintiye uğradı ve Chemmy’ye koçunun torbayla yüz yüze geldiği söylendi. .
Ona 20.000 pound borçludur ve ona sağlanan tek kaynak, sponsoru olan yatırım şirketi Witan Investment Trust’tan gelmektedir ve ona kariyerine borcu olduğu söylenmektedir. “Çok sinir bozucu ama her nasılsa ben halledeceğim” dedi.

    Chemmy, Londra’nın güneybatısındaki Twickenham’da büyüdü ve 2006’da ailesi ile birlikte 18 aylıkken kayak yapmaya başladı. Sekiz yaşında yarışmaya başladı, ancak üç yıl sonra boynunu kırdığında neredeyse çıkmak zorunda kaldı. Engellenmeden, Almanya’daki Dünya Çocuk Şampiyonalarını 13 yaşında kazanmak için savaştı.
2000 yılında A seviyesinde olduğu gibi Surbiton High’ten özel bir okuldan ayrıldığından beri profesyonel bir kayakçı oldu. “A seviyelerimi yaptım, bu yüzden şunu söyleyebilirim:” Sarı kilitlerim izin verme. ve sizi gülümsemek sizi aldatır. ‘”
Şimdi ulusal şampiyon olan kışları, Lofer, Avusturya’daki İngiliz ekip tabanında ve yazında Hampton Court’un evinde geçiyor ya da Yeni Zelanda ya da Arjantin’de karı takip ediyor. Geçen sezon, Soelden, Avusturya’da bir Dünya Kupası yarışında koşu yapan ilk İngiliz kayakçısı ve altıncı kez İngiliz Land Şampiyonasını üst üste kazanan ilk kişi oldu.

    Chemmy’nin menajeri Matthew Stockford şunları söyledi: “Olimpiyat madalyasını kazanmak için elinden gelen her şey var – para için endişelenmek sadece bir utanç kaynağı. Ancak çok çalışıyor, iyi görünümlü, akıllı ve belli ki spor dalında iyi bir performans sergiliyor; bu yüzden birinden daha fazla onay alabilmeli. ”
Tek Chemmy, sevgisi için vaktinin olmadığını söylüyor: “Erkek arkadaşlara sahip olmak zor çünkü kayak için her zaman ikinci sırada yer almalılar” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.