Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cinayet şüphelisi: Hüküm giymiş kişi

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:34 pm

Escort İlan Açıklaması

Avukatlar, kendisine yönelik bir cinsel taciz davası düştükten sonra, 45 yaşındaki Robert Daley’yi öldürdü. Brixton’da 23 Nisan’da, yargılanmayacağını söyledikten birkaç saat sonra, beş bıçak yaralanmasından ölüyordu.
Tutuklandıklarında 14 yaşında olan ancak 15 yaşında olan gençler, 10-2 çoğunlukta Old Bailey’de suçlu bulundular. Çocuk cinayetten suçlu bulundu ve kız adam öldürmekten suçlu bulundu. Her ikisi de gelecek ay hapis cezasına çarptırıldı.
Mahkeme kızı, 16 yaşındaki kız kardeşi ve bir kadının polise, ağır yaralanan çatlak kullanıcısı Bay Daley’nin onları istismar ettiği konusunda şikayetçi olduğunu duydu. Sadece 16 yaşındaki, iddialarına devam etmek istiyordu.
Polisten gelen bir çağrıyı aldıktan kısa bir süre sonra, avukatların delil yetersizliğini düşündüklerini söyleyen Bay Daley, yaşlı kızı aradı. Ona mesaj attı: “Aramayı bırak ve mesaj atmayı bırak. Gerçekten seninle bir şey yapmak istemiyorum. Sen sapık bir adamsın.”
Mahkeme, kız kardeşi ve oğlunu – beklediği bebeğin babasını çaldığını duydu.
14 yaşındakilerin evine varmasından kısa bir süre sonra mutfakta bir savaş patlak verdi ve iki bıçak yarası kalbini deldiyse ölümcül yaralandı.
Gençler suçlamaları reddettiler ve jüriye, Bay Daley’nin kızı boğazından geçirdiğini ve tahammülsüzce ona saldırmaya çalıştığını söyledi. Çocuğun bir bıçakla onu bıçaklamaya başladığını söylediler, kız çocuğu 6 yaşındayken Bay Daley ile dövüşen kızı serbest bırakmaya çalıştı.
Oğlan mahkemeye şunları söyledi: “Onu tezgahın üzerine sabitlediğini gördüm. Sol elini boğazında tuttu ve sağ eli ona dokunmaya çalışıyordu. Ona durmasını, çığlık attığını söyledim. .”
Savcılıktan QC Jonathan Rees, jüriye şöyle demişti: “Anlaşılması gereken soru, eline geçip geçmediğini değil, öldürüldüğünü de değil… Telefon görüşmesi sonrasında sanıkların kendisine bir ders vermeyi sürdürdüğünü savunuyoruz. Şiddet kullanarak Robert Daley mutfağında kışkırtılmamış bir bıçak saldırısına maruz kaldı. Cinsel saldırı ya da boyundan yakalanmadı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.