Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Clarets hayatta kalma konusunda emredilen kanunlar

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:10

Description

Eski Sheffield Çarşamba günü patron Laws Çarşamba günü Turf Moor’da yöneticilik görevine atanırken, geçen hafta Bolton’a katılan Owen Coyle’den devralan iki buçuk yıllık bir anlaşma yapıldı. Coyle Burnley’deki kısıtlamalı bütçeyi bırakma kararının ardındaki ana nedenlerden biri olarak gösterdi ancak Kanunlar, Clarets’i bu sezon en iyi uçuşta tutmak için emrinde yeterli olduğuna inanıyor.
Laws, “Finans hakkında uzun zamandır konuştuk, bu Premier League’deki en düşük bütçeydi.” “Ancak bu başarısızlık olduğunu ve bu kulübün başarılı olamayacağını ve Premier League’de kalabileceğini söylemek anlamına gelmez, bu da mümkün olduğunda oyuncuları getirmek için paranız olduğundan emin olmakla ilgili.”
“Çarşamba günü Sheffield’da zorluklar yaşadım, ancak burada bana Premier League’de kalabilmek için mümkün olan her türlü desteği verecekler, çünkü nihai hedef bu, istediğim yer ve kulüp nerede kalmak istiyor.
“Kimse bunu bırakmak istemiyor ve oraya girdikten sonra istikrarsın, başka bir kapı ve başka caddeler açıyor.
“Ardından farklı oyunculara bakmaya başlıyorsunuz ve kurulu bir futbol kulübüne bakıyorsunuz.
“Premier League’de kurulması amaçlanan bu, bunun zor bir iş olacağını hepimiz biliyoruz, ancak hepimiz inanıyoruz ki bunu yapabilecek kapasitemizden fazladır.”
Yasalar Clarets ile oynamaya başladı ancak Sheffield Çarşamba günü Çarşamba günü Sheffield tarafından ancak bir ay önce Şampiyona’da mücadele eden Baykuşlarla görevden alındığına göre, atanma haberi bir sürpriz olarak geldi ve taraftarlardan karışık bir yanıt aldı.
Burnley’nin 33 yılda ilk kez üst uçuşa yükselmesi için Coyle’un kahramanlık yaptıktan sonra, Kanunlar takip etmek zor bir tavır sergiliyor ancak 48 yaşındaki çocuk, Turf Moor’a sadık kalarıyla değerini kanıtlamaya hazır olduğunu ve bunun O iş için doğru kişidir.
“Onlar (Burnley kurulu) doğru kararı verdiğine inanıyor ve yapıyorum,” dedi kanunlar. “Eminim ki destekleyenler zaman gösterecektir ama onlardan istediğim tek şey takımınızı desteklemek, yaptığınız şeyleri yapmaya devam etmek ve sahadaki adımları doğru alabilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. .”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.