Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cockerill zorlu armatürler için destekli

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:05 am

Escort İlan Açıklaması

Kaplanlar, Pazar Beşlisinin Welford Road’daki 46-10 Scarlet’lerini Pool Five’un en üst noktasında sıkı bir şekilde kavramak için kırdılar. Welsh bölgesine ve Treviso’ya karşı oynadıkları oyunlardan en fazla iki beş puanlık atılım, onları iki yarıştan sonra pacesetters olarak tanımladı. Bir sonraki Avrupalı ​​armatürleri, Perpignan ile Aralık ayında birbirini izleyen toplantılar yapıyor ve rugby Cockerill’in direktörü, ayaklarını gazı çıkarmaması gerektiğini biliyor.
“Scarlet ve Perpignan’a gitmeliyiz. Treviso’nun da buraya gelmesi gerekiyor ve çok fazla oyun var” dedi. “Scarletler iyi bir taraftır ve eğer havuz kazanıyorsanız Llanelli’yi kazanmaya bağlıyız, bunun zor bir gün olacağını biliyoruz.”
Şöyle ekledi: “Ama bizim için meydan okuma koyuldu ve kabul ettik. Memnun oldum.”
Leicester, Martin Castrogiovanni’nin pervanesi ve sezonun başlangıcından bu yana onu geride bırakan diz yaralanmasından geri dönen uçağın yarısı Toby Flood’un açılışından sekiz puan alarak molada sadece 13-10 önde vardı.
Fakat aradan sonra isyanlar ardı ardına gelen fiziksellikleri, Scarlets için çok fazla şeyleri kanıtladı, Ben Youngs, maçın eşi Thomas Waldrom, Tom Croft (2) ve Matty Smith hepsi de geçti.
Scarlet teknik direktörü Nigel Davies şunları söyledi: “Biz çok hatalıydık, tüm topa sahip gibiydiler ve arıza sırasında çok etkiliydi, bu önemli bir alan ve orada çok fazla topu kaybettik.
“Yarım saatte sadece 13-10’du ve oyunun çoğunu yapmamıştık. Topun tutmaya çalıştığı bir durumdu ama getirdikleri baskı ve yoğunluk bunu yapmamıza izin vermedi.
“Leicester ve kazan gibi bir yere gelmek istiyorsan, temelleri doğru yapmalısın. Daha çok oluşmalıyız. Onlar acımasızlardı ve bizim için büyük, büyük bir dersti.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.