Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Çocuk parası nasıl korunur

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:47 pm

Escort İlan Açıklaması

Bu kadar adaletsiz olan şey, kesme noktasında sadece birkaç yüz kilogram olacağımı, diğerlerinin bildiğim kadarıyla ailemin iki katı maddi gelire sahip olacağını, ancak hiçbir ebeveynin daha yüksek oranlı vergi mükellefi olmadığından ödemeleri tutacağımı göstermesi.
İşverenimi maaş kesintisi için istemek dışında bir fayda sağlamak için yapabileceğim bir şey var mı?
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
A Daha yüksek oranlı vergi mükellefleri için hükümetin, 2013 yılından itibaren yüksek oranlı vergi mükellefleri için çocuk parası almasına karar vermesi, daha yüksek oranlı vergi hareketlerinin gerçekleştiği oranın altında iki tarafa sahip olan ailelerin, en azından bir dizi anormalliğe yol açtığını göstermektedir. Çocuk parası, gelirlerinin yaklaşık yarısını oluşturan tek bir ebeveyn iken, ancak maaşı daha yüksek bir orana düştüğünde – bunu kaybedebilir.

    Tekliflere göre, çocuk parasının kaldırıldığını görecek olan sadece yüksek oranlı vergi mükellefleridir. Bu nedenle, kazancı elde etmenin anahtarı, vergi öncesi kazancınızın yüksek oranın başladığı seviyenin altına düşmesini sağlamaktır.
Sınırda olanlar için, bu, vergilendirilebilir kazançları azaltabilen emeklilik katkı paylarını toplayarak en kolay şekilde gerçekleştirilebilir.
Ayrıca, Vergi Yardımı sistemi kapsamında hayırsever bağışlar yaparak veya maaşınızdan vazgeçmeniz karşılığında, işvereninizin sizin adınıza belirli vergiden muaf yararlar satın aldığı bir “maaş kurbanı” düzenlemesi yaparak vergiye tabi gelirinizi aşağı çekebilirsiniz.
Daha fazla maaş aldığınızdan ve kendiniz satın aldığınızdan daha az maaşla size mal olan bu faydalar, çocuk bakımı, sağlık taraması ve bisiklet kiralama için ödeme makbuzu gibi şeyleri içerebilir. İşvereniniz izin verirse, bazı ödemeleri feda ederek ekstra tatile de katılabilirsiniz.

    Q Yıllık emeklilik maaşım ve mesleki emeklilik maaşımın toplam tutarı 13.380 £ olurken, tasarruflarımın faizi yıllık 10 sterlin civarında.
HM Gelir ve Gümrüklerden bu yıla ait vergi kanunum 686T’dir, bu da meslek emekliliğime az miktarda vergi ödeyeceğim anlamına gelir. 75 yaş ve üzeri evli bir erkeğin herhangi bir vergi yükümlülüğü olmadan 15.900 £ gibi yüksek bir gelire sahip olabileceğini düşündüm. Bu yıl gelir vergisi ödemeli miyim?
A Vergi kodunuzun sonunda yer alan T geçici kod olup, HMRC’nin vergi durumunuz hakkında bilgi toplamaya devam ettiği anlamına gelir.

    HMRC hesaplamaları yaparken ancak bunun için sorumlu değilse bir süre için bir miktar vergi öderseniz, fazla ödeme sonunda iade edilecektir.
Evli Çiftler Ödeneği, ödeneğin yüzde 10’unu vergi borcunuzdan düşerek çalışır; Verginizi ücretsiz alabileceğiniz şekle ulaşmak için ödeneği kişisel ödeneğinize eklemezsiniz.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.