Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Commonwealth Oyunları: Tom Daley altın kazanır

  • Listed: Nisan 16, 2018 10:31 pm

Escort İlan Açıklaması

Olimpiyat şampiyonu Matt Mitcham bu mükemmeliyetle dövüldü. Son çabasıyla durumu kurtaramadı ve 16 yaşında Daley, Commonwealth Games şampiyonu oldu.
Buradaki sporların bir kısmı devalüe edildi çünkü dünyanın gerçek devler olarak gördüğü şey rekabet etmiyor. Dalış değil.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Birkaç Çinli arasında kaçak yapamazsan, Mitcham en iyisi. Daley, iki dalıştan sonra 9.30 puanla ayrıldı, ancak üçüncü, yedi mükemmel 10’la 7.70’e düştü ve Daley, dördüncü turda ilk kez 0.70 ile liderliği ele geçirdi – kazanmayı 29.20 puanla tamamladı .

    Bu, Mitcham’ın Londra 2012 için stratejilerini yeniden gözden geçirmesini sağladı. “Springboard’dan, platform üzerinde yoğunlaşmak için emekli olmayı düşünüyorum” dedi.
“Sonraki iki yıl boyunca, iki Çinli ve ben Tom Daley olacak. İnanılmaz heyecan verici bir savaş kraliçesi olacak. Tom olağanüstü. Ama Londra’da sahip olacağı tüm baskılarla onun için üzülüyorum. ”
Resimler podyumda çekilirken, Avustralyalı Mitcham Daley’nin altın madalyasını çekti ve onunla poz verdi. Londra’da gerçek altın olacaksa, Mitcham Daley ile ilgilenmeli.
Mitcham, “Tom bir süredir etrafta olma potansiyeline sahip ve birkaç Olimpiyat oyununa katılabiliyor, ancak vücudunun nasıl ayak uyduğunu göreceğiz” dedi. “Çok uzun ve şanlı bir kariyere sahip olabilirdi.”

    Daley, 24 saatlik tedavi gerektiren ciddi bir omuz hasarı ile uğraşmak zorunda kaldı. Ama bu oyunları iki tuğla ile bırakıyor, Max Brick’le senkroyu kazandıktan sonra büyük olayları bir handikapla kazanabiliyor.
İngiliz baş antrenörü Alexei Evangulov, Daley’nin üçüncü dalışını şöyle söyledi: “Suya girdiğinde hareket etmedi. Bu harika. Mitcham üzerindeki bu zafer Thomas’ın psikolojisi için çok iyi olacak.
“Onun için deneyim kazanmaya çalışıyoruz. Mitcham’ı yenmek için doğru bir rekabet, Thomas’a onu dövebildiğini söyler. Diğer adamı tanımak sizi daha zayıflatıyor. Mitcham, Thomas’ın kendinden emin olduğunu görüyor ve bu da onu tedirgin ediyor. Ve bu iyi.

    “Mitcham, büyük başlıklar için zaman kazanmak zorunda kalacak adam. Thomas’a rahatlamamasını ve Mitcham’ın çok güçlü olduğunu söylemiştik. Ancak, Thomas der ki, “Endişelenme, her zaman biliyorum ve asla rahatlamam”.
Daley, geçen sene daha önce iki kez mükemmel 10s aldı, ama bu büyük bir olayda ilk kez.
“Bu çok özel bir duygu çünkü üst hakimler ile büyük bir olay” dedi. “Yüzde 100 olduğumda, bunu geliştirebileceğimi biliyorum. Girişlerim keskin değildi.
“Bu yıl gerçekten çok mutluyum. Büyüme, sakatlık ve yeni dalışlar öğrenme ile başa çıkmak zorunda kaldım, bu yüzden iki altın madalya ile uzaklaşmak inanılmaz. Londra 2012’nin önünde büyük bir adımdır ve sadece güvenimi arttırabilir. Köy çevresi, bu çok olaylı Oyunlar, medyayla ilgileniyor, her şey yardımcı oluyor. ”

    Şimdi okula dönüş, kesinlikle pazartesi. Daley bu finalden önceki gün Oyunlar köyünde ödev yapıyordu. Onun dersleri iyi gitti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.