Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Commonwealth Oyunları: Tom Stalker İngiltere için boks altın kazanıyor

  • Listed: Nisan 16, 2018 10:28 pm

Escort İlan Açıklaması

Genel olarak, beş boksörden gelen sadece iki altın madalya ile İngiliz boksörler için biraz hayal kırıklığı yaratan bir gün olabilir, ancak İngiltere takımının kaptanı olan hafif Stalker şikâyetçi değildi.
Finalde ringteki ilk İngiliz boksör olarak İskoçya’nın Josh Taylor 11-3’ü puanla yenerek yaptı.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Liverpool hayranı Stalker, “Dünyanın en iyi hissi,” dedi. “Ülkemin kaptanıyım ve altın madalya kazandım, ben Commonwealth şampiyonu.
“Steven Gerrard gibi hissediyorum ve Dünya Kupası finalini kazandım. Tek fark, çok daha fazla paraya sahip olması. ”Simon Vallily, İngiltere’nin tek galibi oldu ve Steven Ward’ı ağır ağırlıklarıyla 118 saniyede durdurdu.

    “Onu yakaladım ve onu başka bir atışla takip ettim ve bunun sonu geldi” dedi Vallily. Bradley Saunders (light-welterweight), Anthony Ogogo (orta ağırlık) ve Callum Smith (Welterweight) hepsi gümüş madalya kazandı.
İngiliz performans direktörü ve İngiltere’nin baş antrenörü Rob McCracken, “Bu mükemmel bir performans” dedi. Yüksek kaliteli bir yarışma oldu. ”
İngiltere, çekimde bir tane olmak üzere başka bir yerde altın madalyaları biriktirdi, bir tanesi çim kaselere ve diğeri kabaktan. Torquay’den Natalie Melmore, kadınların tek tek kaselerini kazandı. Yeni Zelanda’nın No1 Val Smith’i, İngiltere’nin ikinci altın kase oyununu iddia etmek için yendi ve ailesinin göz yaşartıcı kutlamaları için pistin kenarına koştu.

    Plymouth’dan 21 yaşında bir hukuk öğrencisi olan Melmore, oyunlarını ilk kez yapıyordu. “Ben sadece duygusal bir insanım” dedi. “İlk başta biraz şok oldu, ve sonra bir mutluluk hissi.”
Şimdi üniversitenin derecesini tamamlamak için Plymouth Üniversitesine dönecek ve oyunlara katılmak için ertelendi.
Richard Brickell, erkek bekar skeetinde altın madalyayı vurdu. O ve Kıbrıslı Georgios Achilleos’un her ikisi de 144 sayı attı ancak Brickell bir şut kazandı. Brickell, “Onu kaybettiğimi sandım ama sadece onunla kaldım” dedi. “Bu benim için 18 aylık çalışmanın sonu.”
Brickell’in günün ikinci madalyasıydı, zaten çiftleri skeet’te Clive Bramley ile bronz kazanmıştı. Parag Patel single’lara tam açıklıklı bir etkinlik kazandı ve 398’lik bir Games-record puanı aldı.

    Bekarların altını altınla toplayan Nick Matthews, erkeklerin çiftleri finalinde Avustralyalı David Palmer ve Stewart Boswell’i yenmek için Adrian Grant ile eşleşti.
İskoçya’da bir Commonwealth Games yarış etkinliğinde İskoçya’nın ilk altın ödülünü kazanan David Millar için iyi bir bisiklet günüydü. İngiltere’nin Alex Dowsett gümüşü aldı.
Millar, uyuşturucu yasağı nedeniyle Olimpiyat Oyunları’nda İngiltere için rekabet edemez ama Commonwealth Games Scotland tarafından Delhi’de rekabet etmek için özel bir ihtimale başvuruldu.
40 km’lik rotayı tamamlamak için 18.66 sn. Süren 47 dakika sürdü ve şunları söyledi: “Zordu. Saunada bir koşu bandında olmak gibiydi. ”

    İngiltere’nin Julia Shaw’u, 29km’lik deneme döneminde 45 yaşındayken ilk maçında bronz madalya kazandı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.