Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Daha fazla kırmızıya 16.2 milyar sterlin kazandığımızda karışıklık kanıtı

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:44 pm

Escort İlan Açıklaması

Şehirden beklenenden daha kötü olan aylık kamu maliyesi istatistikleri, ekstra borçlanmanın ülkedeki toplam net borcunu, gayri safi yurtiçi hasılanın yüzde 57,2’sine tekabül eden 842,9 milyar sterlin seviyesine taşıdığını gösterdi.
Şanslı figürler kısa bir süre önce, Başbakan George Osborne, Commons’taki 81 milyar avroluk harcama kesintilerini dün açıkladı.
Capital Economics’teki İngiltere ekonomisti Samuel Tombs, mevcut kamu borçlanmasının Hükümeti Bütçe Sorumluluğu tahminleri için vurmak için uğraş verdiği ve harcama incelemesine ilişkin daha fazla endişeyi artıracağı yönündeki hükümete engel olacağını söyledi.
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL!
Dedi ki: “Önceden aylarda beklenenden daha iyi borçlanması sayesinde, bu rakam hala geçen yılın eşdeğeri rakamın 4 milyar sterlininin altında, 73.5 milyar sterlinlik mali yılın ilk altı ayında kümülatif bir borçlanma toplamı bırakıyor.

    “Ancak Eylül’in aşırı performansı, hükümetin Haziran bütçe tahminlerini karşılayabilme yeteneğinden şüphe ediyor ve harcama incelemesine gölge düşürüyor.”
Eylül ayında Ulusal İstatistik Bürosu’nun savunma ve sağlık bütçelerine harcanarak harcanan 50 milyar sterlinlik hükümet harcamalarında yüzde 10’luk bir artış yaşandı. Beklenenden daha düşük olan merkezi hükümet harcamaları nedeniyle Nisan ayından Ağustos ayına kadar olan net borçlanmanın aşağı yönlü revize edilmesine rağmen, son mali yılda 400 milyon sterlinlik bir borçlanmada yukarı yönlü bir revizyon gerçekleşmiştir.
Rakamlar bazı iyileşme belirtileri gösterdi, ancak bir önceki yıla kıyasla 38 milyar £ ‘lık vergi makbuzları – 2,7 milyar dolar. ONS rakamları, Hükümet tarafından mali müdahalelerin etkisini kapsam dışı bırakmakta olup, bu durum, kısmen kamulaştırılan bankaların kâr katkıları nedeniyle genel borçlanmayı azaltmaktadır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.